Немає двох томів справи і пошкоджені носії інформації. ГПУ взялася розслідувати зникнення доказів у справі Майдану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про результати обіцяють повідомити пізніше.

Інспекція у ГПУ займається службовим розслідуванням щодо зникнення частини доказів у кримінальному провадженні щодо Майдану. Про це під час брифінгу 20 листопада заявив генпрокурор Руслан Рябошапка.

"Генінспекція ГПУ здійснює службове розслідування за тим фактом, який був публічно оприлюднений. Щодо зникнення двох томів у кримінальному провадженні. У нас є факти, що деякі з речових доказів, носії інформації, пошкоджені і не можна відтворити цю інформацію", - наголосив він.

Генпрокурор додав, що про результати розслідування щодо обох випадків громадськість повідомлять.

Раніше повідомлялося, що розслідуванням справ, пов'язаних з масовими протестами на Майдані Незалежності під час Революції гідності, буде займатися підрозділ в структурі Державного бюро розслідувань. Матеріали в цих кримінальних справах відтепер підлягають інвентаризації. Проводити їхню перевірку буде спеціальна комісія, у складі якої також будуь представники ДБР. Голова ДБР Роман Труба заявив, що розслідування злочинів, пов'язаних з масовими протестами у 2013-2014 роках на Майдані, тимчасово призупиниться через нестачу слідчих

Залиште свій коментар

Вибір редакції