Уряд спробував вмовити МВФ дати грошей Україні

Немиря запевнив, що уряд України докладає усі зусилля для того, щоб виконати зобов'язання перед МВФ.

Віце-прем'єр-міністр України у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря в рамках робочого візиту у Вашингтоні провів консультації з керівництвом Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Як повідомляє управління у зв'язках із ЗМІ секретаріату Кабміну, під час зустрічей сторони обговорили стан і перспективи співпраці між Україною і МВФ та необхідні заходи щодо завершення успішного перегляду програми.

У зв'язку з цим Немиря запевнив, що уряд України докладає усі зусилля для того, щоб виконати зобов'язання перед МВФ і наголосив, що подальша успішна співпраця з Фондом надзвичайно важлива для України, оскільки це дасть змогу Україні поступово і впевнено виходити з кризи.

Нагадаємо, Україна з 2008 року отримала вже три транши допомоги МВФ на загальну суму $12 млрд. Після підписання Президентом України Віктором Ющенком закону про підвищення соціальних стандартів 30 жовтня директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан заявив в інтерв'ю західним ЗМІ 7 листопада, що Фонд продовжить співпрацю з Україною тільки після завершення президентських виборів, які заплановані на січень 2010 року. Водночас 9 листопада Представництво МВФ в Україні повідомило, що фонд готовий до співпраці з Україною за умови досягнення консенсусу всіма гілками влади.

Читайте також:

Західні ЗМІ: Ющенко зашкодив Тимошенко ціною кредиту МВФ

МВФ перервав співпрацю з Україною до президентських виборів

Президент, уряд і Нацбанк не змогли домовитися заради кредиту МВФ

Уряд: МВФ не відмовлявся від співпраці з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: