Немовля впало в кому, бо лікарі півтори доби не робили кесарів розтин породіллі

Немовля впало в кому, бо лікарі півтори доби не робили кесарів розтин породіллі

Новонароджений хлопчик дихає та харчується лише за допомогою медичного обладнання

В дитини почалося внутрішньоутробне кисневе голодування.

У Донецьку молода родина звинувачує лікарів в тому, що їхня щойно народжена дитина впала в кому і має дуже малі шанси взагалі вижити, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Хлопчик дихає лише за допомогою апарата штучної вентиляції легенів. Їсть тільки через зонд. Батьки вважають, що такий стан дитини – результат медичної помилки. Кажуть, пологи тривали півтори доби, але лікарі відмовлялися робити кесарів розтин.

"Я кричала, я говорила 3 рази - зробіть мені кесарів, я не можу - болі були дуже сильні, дуже. Вони говорили - сама народиш, не треба на себе наговорювати, немає показань робити кесарів", - каже породілля Вікторія Хоменко.

Урешті, жінці таки зробили кесарів розтин, але дитина народилася у вкрай тяжкому стані. Шансів вижити у хлопчика майже немає, а якщо виживе – то буде інвалідом.

Через недбалість медиків новонароджений знаходиться у комі

Через недбалість медиків новонароджений знаходиться у комі

У поліклініці від коментарів утримуються. Дії акушерів перевіряє спеціальна медична комісія. Медики кажуть лише, що тяжкий стан дитини обумовлений гіпоксією.

"Гіпоксія - це брак кисню, якщо сказати просто. У зв'язку з чим вона може наступити - це низка факторів, які можуть бути як внутрішньоутробними, так і вже в післяпологовому періоді", - пояснює лікар-гінеколог.

Винних шукає також і прокуратура, а родина вимагає, щоб причетних до трагедії хоча б відсторонили від роботи.

Нагадаємо, на Миколаївщині в утробі матері загинула цілком здорова дитина. Усе, як стверджують родичі, через бездіяльність медиків.

Кореспондент ТСН.19:30 Світлана Федчун

Повʼязані теми:

Наступна публікація