Немовляті з Чернігова потрібна операція, щоб почути світ

Лікарі поставили страшний діагноз — двостороння сенсоневральна глухота. Допомогти може тільки операція — уживлення кохеларного імплантанту.

Шестимісячна Софійка з Чернігова не чує і не може говорити. Лікарі поставили страшний діагноз — двостороння сенсоневральна глухота. Допомогти може тільки операція — уживлення кохеларного імплантанту, яке коштує 20 тисяч євро. Але зробити її треба до першого дня народження Софійки, кажуть медики.

Нині малеча в безкоштовній черзі 729. Батьки підрахували - операції можна чекати 35 років.

Софійка - справжній борець за життя. Дівчинка народилася на тридцять другому тижні, вагою в кілограм 490-то грамів. На другий день у реанімації її й охрестили. Батьки, затамувавши подих, тішили себе надією, що крихітці вистачить сил, щоби вижити.

Місяць у реанімації Софійка дихала лише штучним киснем. Згодом батьки помітили, що дівчинка не реагує на звуки. В Інституті отоларингології в Києві поставили діагноз — сенсоневральна глухота на обидва вушка. Батькам пояснили - допоможе тільки операція і якнайшвидше.

Торік безкоштовно зробили 14 операцій. Із такими темпами Софійці подадуть медичну допомогу до 35 річного ювілею - кажуть батьки. Тоді буде запізно — мозок не зможе навчитися сприймати шум вітру, ревіння мотора та складати звуки у слова. Операцію необхідно зробити до року, максимум до трьох - твердять лікарі.

Софійчині батьки не полишають надії — по черзі розповідають дівчинці казки і вірять у диво, яке сьогодні має свою ціну.

Відео20-ть тисяч євро за перше слово “мама”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: