Необхідно збільшити рівень фінансування медицини до 5% від ВВП - Сергій Тігіпко

На переконання лідера "Сильної України", в державі необхідно вводити страхову медицину.

Українська медицина потребує збільшення фінансування з боку держави. Про це лідер партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко заявив після відвідування Центральної міської лікарні в Сумах.

"Я задоволений тим, що побачив, тому що при мінімальному фінансуванні люди своїми руками практично зробили ті речі, яких в лікарнях зазвичай бракує: тут комфортні умови, гарне харчування", - підкреслив політик.

За словами Тігіпка, зусиллями головлікаря Валентини Домінас залучили кошти спонсорів, на які тут запровадили новітні технології лікування і закупили нове устаткування.

Водночас, за його словами, якщо проаналізувати сферу медицини в Україні в цілому, то в цьому напрямку належить зробити ще досить багато. "І передусім, йдеться про фінансування. Зараз виділяється 3,5 відсотки від ВВП, а необхідно хоча б 5", - підкреслив Тігіпко.

Крім того, на переконання лідера "Сильної України", в державі необхідно вводити страхову медицину. "Впровадження медичного страхування дозволить пацієнтам отримати якісні і доступні послуги. При цьому внески за малозабезпечених має робити держава", - підкреслив Тігіпко. Лише після цих змін, на думку політика, можна забезпечити нормальну заробітну плату для лікарів і таким чином стимулювати їх якісно працювати.

Читайте також:

Тігіпко: "Сильна Україна" готова до жорсткої конкурентної боротьби

Путін назвав Тігіпка "хорошим товаришем" і покликав спільно інвестувати

Тігіпко: "Сильна Україна" націлена на ліберальні реформи, які потрібні країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: