Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Непереможна "ковбасна мафія": на Волині із землі торгують м’ясом без документів, поліція і влада безсилі

Чиновники визнають, що вплинути на ситуацію не можуть.

У місті Рожище на Волині у 30-градусну спеку біля дороги і без холодильника і жодного документа перехожим продають м'ясо та ковбасу невідомого походження. Чиновники про це знають, але нічого не роблять, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Свіжа в мене ковбаса, все свіже. Там кругом продають", - запевняє продавчиня. Доки журналісти спілкуються із нею, інші торговки свій товар швидко переховують. Який термін придатності у продукції, вони не зізнаються, а на запитання про документи щодо якості ковбаси – сміються. "У нас не отруяться, не переживайте", - кажуть вони.

ВідеоПід час рейду на Волині ТСН виявила як продаються м'ясні вироби невідомого походження

В тридцятиградусну спеку, біля дороги і без жодних документів. М'ясо та ковбасу невідомого походження продають перехожим на Волині. На імпровізовані ятки журналісти ТСН натрапили випадково. Згодом з'ясували, про таку торгівлю місцеві чиновники знають. Навіть, визнають, що товар для здоров'я небезпечний. Та нічого не роблять. 

Під час рейду на Волині ТСН виявила як продаються м'ясні вироби невідомого походження

Керівник рівненського управління Держпродспоживслужби Анатолій Сасовський нагадує, що всі м’ясні та ковбасні вироби мають зберігатися із застосуванням холодильного обладнання, тобто з дотриманням температурних режимів, інакше їхня дегустація може закінчитися лікарнею. "Починаючи з кишкової палички, сальмонели, навіть може розвиватися і бутулізм", - застерігає він.

Про самовільний ринок під сонцем чиновники знають, але переконують, що вуличні ковбасні підприємці непереможні – навіть рейди в цій війні не рятують. "На день, на пів дня торгівля припинялась, а на другий день потихеньку так і продають – під ногами, люди ходять, все там і лежить. Якби могли – то вже б вплинули", - переконує заступник міського голови Рожища Віталій Поліщук.

Журналісти викликали на мість стихійної торгівлі поліцію – продавчині вправно поховали м’ясо до торб і запевнили, що по дозвільні документи і сертифікати якості слід сходити додому. Тому наразі єдина надія чиновників – на свідомість і стійкість містян, які відмовилися б купувати сумнівної якості товар і ризикувати своїм здоров’ям.

Кореспондент ТСН Анна Махно

Залиште свій коментар

Вибір редакції