Непогода паралізувала рух вантажівок на Житомирській трасі: водії проривають шлях до столиці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Непогода паралізувала рух вантажівок на Житомирській трасі: водії проривають шлях до столиці

Через негоду в'їзд у столицю для них заборонили, а інших об'їзних шляхів немає.

На Житомирській трасі кілометровими потоками стоять фури. Для тих, хто застряг на трасі - розтягнули намети. Подорожнім пропонують гарячий чай, печиво і зарядити телефони.

Детальніше - у матеріалі ТСН.19:30.

Щоб водії фур повністю не заблокували трасу - поліцейські намагаються припаркувати їхній транспорт на узбіччі, але ті вперто сунуть вперед. На 35-му кілометрі від столиці водії фур пішли на принцип: або всі їдуть - або ніхто. Водії фур правдами і неправдами прориваються до столиці і виправдовуються – не від власної забаганки вони сідають за кермо в таку погоду. Їхнє керівництво вимагає "вперед і тільки вперед".

Ожеледиця - не головна проблема, переконує експерт. Він каже: сніг та лід лише підкреслили основну транспортну проблему столиці - відсутність кільцевої дороги та недостатня кількість мостів через Дніпро. 

"Перша проблема, що Київ транзитно-проїздне місто, у нас немає власної кільцевої дороги. Фури, вони по іншому ведуть себе в потоці, вони менше бачать. Ще одна проблема – це все-таки сніг, його дуже багато на дорогах", - каже експерт з транспортного планування Дмитро Безпалов.

Нагадаємо, як дорожники і комунальники боролися із наслідками стихії. Визволяти машини зі снігових переметів цієї доби довелося чи не по всій Україні. Негода не давала навіть короткого перепочинку. 

Наступна публікація