Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Непохитна стійкість: Муженко розповів про відповідь ЗСУ на російсько-білоруські навчання

Проведено десятиденні навчальні збори військових частин територіальної оборони у семи областях України.

ЗСУ провели тренування «Непохитна стійкість», зокрема, тилового забезпечення для реагування на загрози, які з’явилися під час проведення російсько-білоруських стратегічних навчань “Захід 2017”.

Про це заявив у вівторок начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко, - інформує повідомляє управління зв’язків з громадськістю ЗСУ.

Під час навчань відпрацьовано заходи з доукомплектування бойових бригад особовим складом. У серпні на навчальні збори з резервістами оперативного резерву 1 черги у складі п’яти бойових бригад залучалося майже 5 тис. осіб. Вже протягом вересня відбулися навчальні збори, до яких залучалися майже 7 тисяч резервістів 1 черги.

Фотогалерея Путін з біноклем і політ білоруських винищувачів. Reuters показало фото навчань "Захід-2017" (29 фото)

ВідеоВ Харкові пройшли видовищні навчання СБУ

Проведено десятиденні навчальні збори військових частин територіальної оборони у семи областях України, під час яких з оперативного резерву другої черги було призвано понад 3 тисячі військовослужбовців, які пройшли тренування у складі Корпусу резерву.

“Проведення заходів протягом вересня забезпечило підготовку Збройних Сил до адекватного реагування на можливі зміни воєнно-стратегічної обстановки навколо України”, — переконаний начальник Генштабу.

Нагадаємо, з 14 по 20 вересня у Білорусі відбулися спільні з Росією військові навчання "Захід-2017". Вони відбувалися на території цієї країни та Калінінградської області Росії - біля кордонів України та східних рубежів НАТО. За офіційними даними, були задіяні 13 тисяч військових і 250 танків. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції