Неправдиву інформацію про відкликання французького посла "створили" в МЗС України

Посол Франції в Україні Жак Фор заявляє, що неправдива інформація про його відкликання "була створена" у МЗС України і поширена в ЗМІ.

Посол Франції в Україні Жак Фор назвав неправдивою інформацію про своє відкликання і наголосив, що вона була створена у МЗС України і поширена в ЗМІ.

"Ніхто не відкликав мене як посла Франції з України. Як посольство, так і Міністерство закордонних і європейських справ Французької Республіки виступили зі спростуванням цих чуток, які циркулюють навколо мене. Офіційна політична позиція моєї держави щодо судового процесу, про який ви згадали (над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко), була послідовно й публічно висловлена і мною особисто як послом у заявах для преси і в комюніке МЗС Франції", - заявив Фор в інтерв'ю виданню "Тиждень".

Він також пообіцяв незабаром надати офіційне пояснення свого нещодавнього від'їзду до Франції.

"Щодо мого від'їзду я робитиму коментарі, коли в природний спосіб настане час виступати з такими заявами. Додам: я шкодую, що така неправдива, оманлива інформація була створена в стінах МЗС України й поширена стосовно мене в ЗМІ. Це некоректно", - сказав Фор.

Раніше міністерство закордонних та європейських справ Франції заявило, що Париж не відкликав свого посла в Україні Жака Фора.

Нагадаємо, речник українського МЗС заявив, що Франція відкликає свого посла з України. У прес-службі посольства Франції в Україні тоді зазначили, що Жак Фор, який прибув до України у серпні 2008 року, завершує свою трирічну місію, і ротація послів відбувається в рамках звичайної процедури.

Читайте також:

Посольство Франції: посла відкликали не через Тимошенко

Україна вперше визнала, що арешт Тимошенко ускладнив переговори з ЄС

Суд над Тимошенко занепокоїв Євросоюз

Президент Чехії попросив Януковича довести, що у справі Тимошенко немає політики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: