Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Неправильно тебе виховала": матір Сенцова розповіла про останню зустріч з сином

В першу чергу, вона хвилювалася за долю його дітей.

Матір російського політв’язня Олега Сенцова розповіла, що під час їхньої останньої зустрічі в Сімферополі сказала йому, що "неправильного його виховала".

Про це вона розповіла в інтерв’ю телеканалу "Дождь".

Після таких слів, на її думку, син образився, тому що поки був у Москві, то не писав матері листів. Врешті-решт, вона написала першою, зазначивши, що не це мала на увазі.

"Я мала на увазі не діяльність його, не те, що він не згоден з режимом, я через дітей. Вони ось з такими очима: "Де тато?", - розповіла жінка.

У відповідь на цей лист, Сенцов заявив, що дуже переживав через ці її слова та подякував матері за те, що вона виховала його саме таким. На своє останнє слово Сенцов заборонив приїжджати матері та брати з собою дітей, а також писати прохання про помилування.

За словами матері Сенцова, його колишня дружина знайшла нове кохання і поїхала до Києва, лишивши дітей. Виявилось, що після арешту режисера, багато хто кидав гроші її родині, однак всі вони "зникали в кишенях" колишньої дружини Алли.

Наразі літня жінка виховує обох дітей режисера. Його син Влад – хворий на аутизм, йому довго не розповідали, що з татом, однак він сам все дізнався з телевізора. 16-річна донька Аліна дуже тяжко переживала розлучення з татом.

Матір режисера зазначила, що вже й не сподівається побачити сина, а лише доглядає за його дітьми, скільки зможе. "Не хочу, щоб він влізав кудись, хочу, щоб він працював, і щоб діти були з ним. Спочатку побуду з ним, поки він влаштується, а потім повернуся, буду тут жити (в Криму – ред.), буду чекати їх в гості", - розповіла вона.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили загалом до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Як повідомлялося, ув’язненому Сенцову, котрий оголосив голодування, розпочали проводити підтримувальну терапію. Його сестра вважає це ознакою того, що справи зі здоров’ям Олега погані. Такого ж висновку дійшли в експертній раді лікарів Європейської клініки лікування печінки "Регенерація". Повідомляється, що у нього вже почали випадати зуби. 

ВідеоВідомі українці долучаються до акції на підтримку Сенцова

Політв'язень Сенцов продовжує голодування, й у нього почали випадати зуби. Тим часом, до акції ТСН на підтримку незаконно ув'язненого режисера долучаються знані українці. Сьогодні своє слово на захист сказав лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Відомі українці долучаються до акції на підтримку Сенцова

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції