Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нерідко квиток в один кінець: МЗС України попередили, чим може закінчитися поїздка в РФ

ФСБ РФ полює на українців на російській території і поїздки до країни-агресора вкрай небезпечні.

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України застерігає громадян України від поїздок в Російську Федерацію, так як такий візит може стати "квитком в один кінець".

"Подорож українців в Росію - нерідко квиток в один кінець. Підтверджено та задокументовано. Чи так варто ризикувати власною свободою і спричиняти муки рідним", - сказано в повідомленні департаменту консульської служби МЗС України в Twitter.

 

У МЗС нагадали попередження Служби безпеки України, яка закликає учасників антитерористичної операції на Донбасі утриматися від поїздок в РФ і на тимчасово окуповані території.

ВідеоРосіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

Відсьогодні для того, щоб перетнути наш кордон, громадянам так званих "ризикованих" країн необхідно буде не лише показати паспорт і пояснити мету візиту, але й здати відбитки пальців. Спеціальне обладнання встановили у майже 160 пунктах пропуску, передусім - на кордоні з Росією.

Росіяни тепер мають здавати відбитки пальців при в’їзді до України

"Служба безпеки України в черговий раз підкреслює, що ФСБ РФ полює на наших співвітчизників на російській території і поїздки до країни-агресора вкрай небезпечні", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ від 3 січня.

Тим часом з 1 січня, Україна ввела біометричний контроль для росіян і інших іноземців, які перетинають держкордон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції