Нетішин розділився на два табори: у місті заборонили годувати безпритульних тварин

Автор
Анна МахноАнна Махно
Дата публікації
Перегляди
1760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нетішин розділився на два табори: у місті заборонили годувати безпритульних тварин

Фото: Pexels

За підгодовування котів та собак на вулицях у місті штрафують – мінімум на 300, максимум на 1360 гривень.

У місті Нетішин на Хмельниччині заборонили підгодовувати вуличних собак і котів біля багатоповерхівок. Хто не слухає, на того складають протоколи. Так у міській раді постановили, бо, кажуть, пси масово нападають на людей. Зоозахисники не згодні. Доходить навіть до бійок.  

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Безпритульні тварини у Нетішині всюди: на газонах, біля під'їздів, у скверах. Але годувати їх зась — за це у місті штрафують: мінімум на 300, максимум на 1360 гривень.

Годувати тварин дозволено лише у спеціально визначених місцях. Їх, за словами чиновників, 5, проте активісти знають лише про три.

"Собаки не вміють читати, вони не ходять у ці місця, де поставили миски", – вважає активістка Аліна Мельник.

Натомість чиновники певні — місць вистачає. Пояснюють, заборонили несанкціоноване підгодовування на прохання самих містян. Бо лише за останній місяць серед них – 12 покусаних.

"Хочемо забрати собак з житлової зони і вивести за місто, щоб їх там годували. Чим більше утримують собак у дворах, тим більше люди озлоблюються, вони їх починають травити", – каже директор КП "Благоустрій" Віктор Кондрацький.

У Нетішині заборонили підгодовувати вуличних собак і котів біля багатоповерхівок

У Нетішині заборонили підгодовувати вуличних собак і котів біля багатоповерхівок

Але штрафи за їжу призведуть до ще більших проблем, запевняють зооактивісти.

"Собаки стануть просто агресивнішими. Будуть більше кидатися на людей", – вважає волонтерка Олена.

Та й люди, переконують, стали агресивніші.  Місто поділилося на 2 табори: тих, хто шкодує безпритульних чотирилапих і тих, хто проти них.

"Мене зневажають те, що я годую безпритульних. Пляшка летить з 9-го поверху, картопля летить. Прийшла жінка годує собак на встановленому місці її побили, вирвали повністю коси", – пояснюють захисники безпритульних тварин.

Замість заборон зоозахисники пропонують масову стерилізацію тварин і переміщення їх у притулок.  

Натомість у притулку вже 137 собак і постійно підкидають нових. Прогодувати, а тим паче простерилізувати усіх безпритульних тварин Нетішина та сусідніх сіл місто не в змозі навіть за допомоги волонтерів. Попри те, що цьогоріч і виділили на стерилізацію 120 тисяч гривень, цуценята з'являються навіть у притулках.

Оштрафовані за підгодовування тварин планують оскаржити постанови у суді. Бо не розуміють, чому мають страждати за гуманізм.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1760
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація