Невдовзі на дорогах з'явиться "Візир-2"

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко розповів про вдосконалення пристрою вимірювання швидкості автомобілів "Візир".

Найближчим часом на дорогах України з'явиться удосконалений вимірювач швидкості "Візир", який працюватиме тільки в автономному режимі.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції у Харкові.

"Ми замовляємо удосконалений "Візир", який буде працювати тільки в автономному режимі. Холодна відеокамера, не звертаючи уваги на того, хто за кермом, буде фіксувати порушення. Більше того, без зупинки водія, який точно запропонує хабар", - сказав він.

Міністр спростував закиди щодо необ'єктивності роботи приладу "Візир".

"Ми маємо підтвердження з Держстандарту, що "Візир" і в автономному, і в неавтономному режимі дає точні дані", - заявив Луценко.

Він розкритикував бажання деяких "сильних світу цього" уникнути відповідальності за порушення на дорогах.
"Якщо після "Візиру" треба ще зупиняти водія - це прямий шлях до корупції", - сказав Луценко.

На підтвердження ефективності роботи приладу "Візир" і збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху міністр сказав, що від моменту введення нових штрафів "на 2 тис. 112 менше вбитих на дорогах".

Нагадаємо, у липні один із районних судів столиці довів, що пристрій для фіксації порушень правил дорожнього руху "Візир" використовується незаконно. За словами юристів, ДАІшники порушують права людини, адже вона не може ані надати пояснення, ані оскаржити зафіксоване цим пристроєм порушення.а 14 вересня ДАІ заборонили карати порушників, ґрунтуючись лише на показаннях приладу "Візир".

Тепер, згідно з розпорядженням ГПУ, ДАІшники повинні зупиняти водіїв і разом з ними складати протокол, а не просто фіксувати "Візиром" перевищення швидкості, виписувати штрафи і надсилати поштою листи.

Читайте також:

Луценко отримав висновок на користь "Візира"

ДАІшникам заборонили розсилати водіям листи зі штрафами

Використання "Візиру" визнали незаконним

Луценко не збирається відмовлятися від "Візира"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: