Невідомі, погрожуючи співробітниці каналу "1+1", передали послання ведучому "Грошей"

Керівництво телеканалу звернулось до МВС.

25 травня невідомі погрожували одній зі співробітниць телеканалу "1+1". Погрози стосувалися роботи програми журналістських розслідувань "Гроші" та її ведучого Олександра Дубінського. 

Троє невідомих на автівці без номерних знаків під'їхали до дівчини, яка вийшла з офісу "1+1 медіа", назвали її ім'я та почали погрожувати, використовуючи лайку. За її словами, від чоловіків пролунала вимога попередити Дубінського, щоб він "замовк".

Керівництво телеканалу "1+1" пов'язує ці погрози із нещодавньою поїздкою редакції програми "Гроші" до Одеси, де проходило спілкування журналістів і ведучого з місцевими жителями, які ділилися з ними своїми скаргами та проблемами.

Крім цього, раніше Дубінський проводив власне журналістське розслідування, пов'язане з діяльністю одеських бізнесменів та їхніх інтересів щодо міського аеропорту, що також могло викликати "невдоволеність" можливих організаторів протиправних дій.

Наразі життю та здоров'ю співробітниці нічого не загрожує. Спільно зі службою безпеки телеканалу вона планує подати відповідну заяву до Подільського РУ поліції. Сам Дубінський понад двох місяців тому також звертався з заявою про погрози та стеження, але жодних результатів і досі немає.

Керівництво телеканалу звертається до Міністерства внутрішніх справ з проханням про проведення досудового розслідування з метою встановлення організаторів і виконавців протиправних дій.

Нагадаємо, що цієї суботи в ефірі телеканалу "1+1" вийде програма "Українські сенсації", випуск якої буде присвячений результатам роботи глави області Міхеіла Саакашвілі за рік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: