Невідомі розкидали в центрі Києва муляжі бомб

У центрі Києва знайшли 8 підозрілих предметів, що нагадують вибухівку. Ці предмети не були заховані і їх знаходили просто на вулиці.

У неділю в центральній частині Києва були знайдені 8 підозрілих предметів схожих на вибухівку. Міліція їх знешкодила і встановила, що вони не містять вибухових речовин.

Як розповіли в черговій частині ГУ МВС України в Києві, інформація про виявлення в районі Бесарабської площі підозрілого предмета надійшла близько 4.30 ранку.

З 5.20 до 11.00 годин від мешканців міста надійшло ще кілька повідомлень про знайдення трьох підозрілих предмета на вул.Дмитрівська і по одному Л.Толстого, П.Скоропадського, Шота Руставелі та Б.Хмельницького.

Ці предмети за зовнішніми ознаками нагадували вибуховий пристрій. Після знешкодження їх гідропушками було встановлено, що вони складалися з частин пластикової пляшки, обмотані ізоляційною стрічкою синього кольору, в середині знаходилася кристалічна речовина, схожа на кухонну сіль. До корпусу пляшки були примотані електронні ручні годинники, проводи й компакт-диск, тобто за зовнішнім виглядом це нагадувало макет вибухового пристрою 15х10х5см.

У главку зазначили, що ці предмети не були заховані і їх знаходили просто на вулиці.

"Усі підозрілі предмети не містять вибухових речовин і засобів підриву", - підкреслили в столичній міліції.

У главку також припустили, що такі дії можна кваліфікувати як хуліганство.

Відзначимо, українська міліція стурбована тим, що останнім часом все частіше стали з'являтися повідомлення про закладену бомбу або мінування.

Читайте також:

Лікарню у Львові "замінував" чоловік, що стоїть на обліку в психдиспансері

У Рівному чоловік "замінував" місто, щоб помститися коханці

У Києві п'яний індус "замінував" Шулявський міст

ВідеоКиїв сьогодні був тотально замінований

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: