Невідомі спалили автомобіль лідера "Комітету оборони Одеси"

Лідер "Комітету оборони Одеси" зв'язує подію зі своїм протистоянням місцевим антиукраїнським силам.

На околиці Одеси, в селі Корсунці, невідомі спалили автомобіль лідера громадського руху "Комітет оборони Одеси" Сергія Гуцалюка, який також очолює громадську організацію "Чорноморське гайдамацьке об'єднання".

Як заявив він, фактично до часу прибуття до його приватного будинку бійців пожежного розрахунку Суворовського райвідділення МНС Одеси автомобіль "Деу Ланос" вже згорів – "мої спроби спільно з сусідами його врятувати були марними".

Гуцалюк заявив, що зв'язує подію "зі своєю громадсько-політичною діяльністю, перш за все в контексті протистояння структур, якими він керує в Одесі, місцевим антиукраїнським силам". Він додав: "Жодних конфліктів по роботі або з сусідами у мене не було і немає".

Коментуючи подію, голова одеської облорганізації Української народної партії Андрій Карпенко назвав знищення автомобіля Гуцалюка, який також є координатором облорганізації Громадської ініціативи "Оновлення країни", "нічим іншим, як спробою передвиборчого залякування лідерів і активістів політичних сил".

Як повідомили у прес-службі "Комітету оборони Одеси", за словами Гуцалюка, після тригодинного огляду автомобіля співробітники лабораторії при МНС відзначили, що причиною займання був підпал.

Читайте також:

У центрі Одеси спалили джип

У Криму спалили автомобіль голови виборчкому від БЮТ

Керівнику "Народної Самооборони" в Кіровограді спалили два автомобілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: