Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Невідомі закидали Андріївську церкву "коктейлями Молотова"

Під час нападу постраждав комендант приміщення.

Уранці 15 листопада невідомі закидали Андріївську церкву "коктейлями Молотова", у результаті чого постраждав священик УПЦ КП - комендант приміщення.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав речник УПЦ КП Євстратій (Зоря).

"Близько 7:20 ранку 15 листопада невідомі кидали "коктейлі Молотова" в двері стилобату (будинку-фундаменту) Андріївської церкви. Пожежі не сталося, шкоди не завдано, але від дій нападників постраждав священик Київського Патріархату - комендант приміщення: проти нього нападники застосували силу і газовий балончик", - заявив він.

ОНОВЛ. Близько 7:20 ранку 15 листопада невідомі кидали "коктейлі Молотова" в двері стилобату (будинку-фундаменту)...

Опубліковано Євстратієм Зорею Середа, 14 листопад 2018 р.

За його словами, таким чином "посіпаки Москви" намагаються залякати Вселенського патріарха.

Нагадаємо, Верховна Рада 18 жовтня 237 голосами підтримала президентський законопроект про особливості користування Андріївською церквою в Києві, що входить до Національного заповідника "Софія Київська". Храм передали в безкоштовне користування Вселенському патріархату. Водночас будівля залишається власністю держави. 

Порошенко заявив, що рішення про передачу Андріївської церкви Вселенському патріарху погоджено з церковними ієрархами та сприятиме прискоренню отримання Томосу про автокефалію УПЦ. 

ВідеоВерховна Рада передала Константинопольському Престолу Андріївську церкву

Закон передає її Вселенському патріархату в постійне та безоплатне користування для здійснення богослужінь. При цьому храм роботи Расстреллі зостанеться в складі заповідника "Софія Київська" - тобто у власності держави. Із Вселенським Патріархатом буде укладено угоду, за якою працівники храму залишатимуться на своїх робочих місцях, реставрація пам'ятки не припинятиметься. 

Верховна Рада передала Константинопольському Престолу Андріївську церкву

Залиште свій коментар

Вибір редакції