Невідомі жорстоко побили адвоката Пукача

На адвоката напала група із 10-12 людей: вони знали його ім’я, і нібито сказали, що "на нього надійшло замовлення зверху".

20 серпня у Броварах група невідомих побила адвоката колишнього генерала Олексія Пукача Миколу Лаптієва.

Як повідомив Лаптієв, увечері він зустрічався зі знайомим, якому надавав юридичні послуги. Після зустрічі вони разом відвідали концерт під час святкування Дня Броварів, а згодом біля магазину на них напала група із 10-12 людей і побила їх.

З особливою жорстокістю був побитий знайомий адвоката, який намагався заступатися за Лаптієва. Він стверджує, що його знайомий постраждав найбільше - після побиття той лежав на землі, втратив багато крові. У захисника Пукача - сліди побоїв на обличчі, опухнула щока.

За словами Лаптієва, нападники мали інформацію про нього: вони знали його ім’я, називали його професію і нібито сказали, що "на нього надійшло замовлення зверху". Лаптієв стверджує, що бачив цих людей протягом усього вечора на концерті.

Варто зазначити, що Лаптієв лише кілька тижнів тому узявся за справу Пукача.

27 липня головний підозрюваний в організації вбивства керівника Інтернет-проекту "Українська правда" Георгія Ґонґадзе – генерал-лейтенант МВС Олексій Пукач – відмовився від послуг приватного адвоката Сергія Осики.

Читайте також:

У камері Пукача знайшли півтораметрову мотузку

Пукач назвав усіх замовників вбивства Ґонґадзе

Генпрокуратура: череп Ґонґадзе остаточно довів провину Пукача

Адвокат Ґонґадзе: не потрібно переоцінювати знахідку черепа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: