Невідомий у масці спалив червоний прапор у Донецьку (відео)

У Донецьку молодий чоловік у масці на камеру - демонстративно - витер об червоний прапор ноги, потоптався, облив його якоюсь сумішшю і підпалив.

Невідомі виклали в YouTube відео-ролик про те, як у Донецьку чоловік у масці спалює червоний прапор напередодні святкування Дня Перемоги.

На відео, датованому 8 травня 2011 року, видно, що молодий чоловік у масці демонстративно витер об червоний прапор ноги, потоптався, облив його якоюсь горючою сумішшю і підпалив.

Провокативне відео зроблено на березі водойми з видом на монумент "Твоїм визволителям, Донбас", біля котрого в Донецьку за традицією проходить вшанування ветеранів.

Нагадаємо, у квітні Верховна рада ухвалила закон про використання копії прапора Перемоги 9 травня. Це викликало протести у частини суспільства. Зокрема, Львівська та Івано-Франківська області заявили, що будуть відзначати День перемоги під державними прапорами.

Раніше голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявляв, що немає ніяких проблем у використанні в Донецькій області червоного прапора під час святкування Дня Перемоги.

Все про святкування Дня Перемоги в Україні читайте тут

Читайте також:

 У Львові всупереч забороні влаштували ходу з червоним прапором

 "Свобода": у депутатів, які проголосували за червоний прапор, руки в крові

У Львові ветеранів освистали за відзначення "неукраїнського свята"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: