Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Невідомо, чи він виживе". Сестра Сенцова розповіла про його стан

Режисер написав заповіт і попросив не кидати дітей.

Здоров'я політичного в'язня Кремля, режисера Олега Сенцова дуже підірвалося протягом періоду голодування, тому невідомо, що станеться з його організмом.

Про це на брифінгу розповіла сестра Олега Наталія Каплан, передає "Інтерфакс".

"Наразі він закінчив голодування. Це було зроблено, щоб уникнути примусового годування ... Він вийшов (з голодування - ред.) з дуже підірваним здоров'ям, у нього досить серйозно постраждали майже всі внутрішні органи", - сказала вона.

Каплан зазначила, що життя Сенцова надалі перебуває під загрозою, а оптимізму щодо майбутнього у політичного в'язня немає.

"Вихід з голодування - досить серйозна процедура, зараз ніхто не може сказати, чи виживе Олег", - додала вона.

Сестра режисера повідомила, що той написав заповіт, в якому попросив доглядати за дітьми. 

"Він написав заповіт, він просить не кидати дітей, він не вірить, що він вийде ... Може і вірить, але вже не чекає цього ... Він готується до того, щоб його творчість, його діти могли далі жити без нього", - сказала Наталія Каплан.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня російські тюремники заявили, що український режисер припинив голодування. Пізніше цю інформацію підтвердив і адвокат Сенцова Дмитро Дінзе. За його словами, політв'язень не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч". Сенцов голодував 145 днів. 

Своєю чергою уповноважений з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолій Сак несподівано заявив, що Сенцов не припиняв голодування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції