Невинний за обома протоколами: проти Тупицького закрили справи за конфлікт інтересів і декларацію

Невинний за обома протоколами: проти Тупицького закрили справи за конфлікт інтересів і декларацію

Рішення ухвалив столичний суд.

Голосіївський районний суд міста Києва не побачив адміністративного правопорушення в діях відстороненого голови Конституційного суду Олександра Тупицького.

Про це роззповіли у ТСН.12:00.

У березні Нацагентство із запобігання корупції передало до суду два протоколи щодо скандального судді. Перший - через те, що Тупицький не зазначив у своїй декларації придбану за законами окупанта земельну ділянку в Криму. Інший - через конфлікт інтересів під час розгляду подання щодо закону про електронне декларування.

Ці протоколи розглядали двоє суддів Голосіївського суду - це Олександра Колдіна та Юрій Токман. ІВони не побачили в діях свого колеги порушення закону.

Сам Тупицький на жодне засідання не з'являвся. Пресу до судової зали не пускали, посилаючись на карантинні обмеження. Саме тому невідомо, що будуть ці ухвали суддів оскаржені.

"Суддею було вирішено, що конфлікту інтересів та що правопорушення особою, щодо якої було складено пртокол, не було. Провадження було закрито, повний текст буде оголошено на сайты судових рішень", - каже керівник апарату Голосіївського районного суду Артем Щербак.

Як повідомлялося, 27 березня 2021 року Володимир Зеленський звільнив Тупицького з посади судді КСУ. Президент своїм рішенням скасував указ про призначення Тупицького суддею Конституційного суду України, який ще у травні 2013 року підписав тодішній президент Віктор Янукович. 

Наступна публікація