Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неврегульованість лотерейного ринку вигідна тим, хто працює нелегально - Гендиректор УНЛ Бочковський

Ситуація, коли в країні відсутній порядок ліцензування лотерейних операторів, насамперед вигідна тим, хто веде нелегальну діяльність в цьому виді бізнесу.

Про це в інтерв'ю УНІАН заявив генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський.

"Весь лотерейний ринок протягом останніх років перебуває в стані невизначеності. З 2014 року оператори лотерей не можуть отримати ліцензії, бо не були розроблені ліцензійні умови. А зараз, коли їх нарешті розробили, напередодні їх прийняття уряду постійно вставляють палиці в колеса. Особисто мені зрозуміло, що така ситуація підвішеності, у першу чергу, вигідна тим, хто і так, по суті, працює нелегально. Це дозволяє їм і далі успішно існувати", - заявив він.

За словами Бочковського, частка нелегального грального бізнесу в країні досить значна.

"Без зрозумілих ліцензійних умов, ми приречені і далі борсатися в цій каламутній воді, безпідставно звинувачувати один одного, постійно перебуваючи в стані скандалу. Ось тільки виграють від цього не бізнес, не люди і не імідж України, а окремі політики, експерти, які роблять собі ім'я на маніпуляціях. І, звичайно ж, виграє нелегальний ринок", - підкреслив він.

Як зазначив Бочковський, прийняття Кабміном ліцензійних умов для лотерейних операторів не тільки дасть можливість врегулювати ринок, але і дасть імпульс його розвитку.

"По суті, ми зараз опинилися в ситуації 2001 року, коли не було ні ліцензійних умов, ні зрозумілих для інвесторів ліцензій. Однак, коли видали ліцензію і затвердили правила вся діяльність, в цьому виді бізнесу моментально активізувалася. Що відбилося на продажах, податки і на все інше. Тому ліцензійні умови потрібно прийняти якомога швидше. Навіть якщо потім потрібно буде доопрацьовувати законодавство. Процес внесення законодавчих змін, як правило, не швидкий. А гроші до держбюджету, на соціальні програми, чистка ринку від нелегальних компаній і, в цілому, залучення інвестицій в лотерейний бізнес потрібні вже зараз. Без врегулювання ситуації з ліцензіями всього цього не буде", - підкреслив генеральний директор УНЛ.

Як повідомлялося, міністр фінансів Олександр Данилюк заявив про те, що лотерейний ринок потрібно легалізувати, оскільки гроші від легалізації вже закладені в бюджет на 2018 рік. "Ми принципово вимагаємо регулювання цієї діяльності, важливо цей ринок впорядкувати і зробити цивілізованим. Це мільярди податкових надходжень, які держава втрачає щорічно", - зазначив він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції