Неврожай і дефіцит: в Україні зросли ціни на гриби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Їх важко знайти і в лісі, і в продажу на базарі.

Настання сезону на гриби не збило цін на цей продукт на українських ринках. Це пояснюють малосприятливою погодою для лісних врожаїв цьогоріч, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти вирушили в грибні місця на Сумщині, в Карпатах, а також проінспектували київські ринки. Карпатські ліси – справжній грибний Клондайк, надто о цій порі, коли мають піти найкращі білі гриби та опеньки. Але вже дорогою в Яремче запідозрили неладне: зазвичай обабіч місцеві продають свіжі гриби, які щойно зібрали в лісі, однак нині немає жодного продавця. Яремчанський базар у розпалі, але свіжі гриби тільки у двох жіночок. "Якби ще один дощ пішов, то були б. Поки що в лісі сухо", - кажуть місцеві.

Відео Де вродили гриби та чому в осінній сезон ціни на них не падають

На київських базарах за них просять півтори тисячі за кілограм. Бо цьогоріч для лісових грибів погода малосприятлива. Але де ж таки вродили, і чи будуть лісові гриби дешевшими - наші журналісти піднялися в гори, пішли до лісу та об’їхали базари із грибною інспекцією.    

Де вродили гриби та чому в осінній сезон ціни на них не падають

Сушені білі – ті, що встигли зібрати ще у травні. Трилітрова банка коштує 300 гривень. Пані Ірина до лісу ходить щодня, звикла збирати білі мішками, але цього року кілька штук - уже удача. Відтак ціни підскочили цього року майже вдвічі. "Інфляція наш гриб ніколи не чіпала. У нас була стабільність з грибом буквально останні 8 років", - однозначно пов’язують це з неврожаєм місцеві продавці.

На Сумщині під Ворожбою у молодому сосняку – аншлаг грибників. Після дощів та кількох теплих ночей повипиналися маслючки. За два дні прогнозують справжній грибний бум: "Уже сезон розпочався". А поки не гребують і мухоморами – їх везуть додому як доказ того, що в лісі були, та для експерементальної спиртової настоянки. Білих грибів не видно навіть на звичних місцях продажу. Бабця Галя показує все, що дід уранці назбирав – маленькі маслята. Про білі каже просто: "Та нема. Сухі є торішні, але вони вже…"

Місцеві грибники можуть зазвичай вторгувати 10 тисяч гривень за сезон. Білі гриби – це своєрідна боровеньківська валюта, їх вимінюють на коньяк та інші товари. Тепер у кошику чотири гриби – за ними пані Надія ходила два дні. З такою врожаю багато заробити не вийде.

По гриби у Києві їдемо на базар столичний, сушені білі там по півтори тисячі за кіло. Свіжі, фасовані, але китайські – по 50 грн за 100 грам. Продавці одразу попереджають: "Цього року гриб не вродив, буде дорого". Що не вродило – підтверджує й покупець Андрій. Він ходив до лісу, але довелося прийти на базар по шампіньйони. Доморощених грибів на базарі ціла ятка, там у продажу шампіньйони. Власник пропонує зекономити і купити грибницю: брикет радить покласти у тазик, накрити рушником і виставити на балкон – і гриби можна буде збирати, не виходячи з квартири.

Залиште свій коментар

Вибір редакції