Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Неймовірну фотовиставку "Переможці" продовжено до першого травня

Усі охочі можуть переглянути надихаючі світлини героїв.

Грандіозну фотовиставку другої частини відомого на весь світ соціального мультимедійного проекту ТСН та VIVA! "Переможці-2" продовжено до 1 травня. Однак 30 квітня, у неділю, експозиція  працюватиме до 17.30. Найкраща спортивна арена країни НСК "Олімпійський" прийматиме футбольний матч "Черноморець" - "Динамо", на цей час на стадіоні вводиться спеціальний режим аби забезпечити безпеку гостей та вболівальників. А вже 1 травня, останній день у Києві, вражаючі фотосвітлини "переможців" можна буде побачити у звичному режимі.

Виставку Переможці 2 продовжили_8
прес-служба каналу "1+1"

У залі Ballpark (вхід з вулиці Фізкультури) виставка працюватиме з 11.00 до 21.00. Встигніть першими в Україні побачити новий проект "Переможці-2".

Масштабна презентація проекту, куратором якого є ведуча новин ТСН на каналі 1+1, волонтер Соломія Вітвіцька, відбулася 19 квітня. Подія об'єднала понад тисячу гостей: ветеранів АТО з родинами, волонтерів, поранених воїнів, спортсменів, лікарів, протезистів, дипломатів, політиків, меценатів та відомих людей, зірок, телеведучих, музикантів.

Виставку Переможці 2 продовжили_7
прес-служба каналу "1+1"

За час, що триває виставка, її відвідали тисячі киян. Соломія Вітвіцька разом з координатором з міжнародних питань Анною Гвоздяр, учасниками проекту провели численні екскурсії для відвідувачів експозиції. Побачити неймовірну експозицію завітали школярі та студенти, представники органів державної влади, гостей з різних міст України. Незламний дух героїв проекту вразив посла Канади в Україні Романа Ващука.

Виставку Переможці 2 продовжили_6
прес-служба каналу "1+1"

Проект "Переможці-2" – це вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, відеоарт, цикл сюжетів новин ТСН, і спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці.

Виставку Переможці 2 продовжили_5
прес-служба каналу "1+1"

Учасниками другої частини проекту "Переможці-2" стали  люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та паралімпійці, з ампутаціями та на візку. Вони втратили частини тіла, але не втратили сили духу.  "Переможці" - сильні та сміливі, не здалися перед життєвими обставинами.

Відео Другий сезон "Переможців": Соломія Вітвіцька та волонтери провели екскурсії для школярів

Вони кожен день тренують своє тіло, досягають нових високих результатів та надихають інших йти вперед і не боятися випробувань.

Виставку Переможці 2 продовжили_4
прес-служба каналу "1+1"

Цього року команда проекту сконцентрує свої зусилля на психофізіологічній реабілітації ветеранів АТО та розвитку спортивного протезування.

Виставку Переможці 2 продовжили_3
прес-служба каналу "1+1"

У цьому організаторів підтримують меценати та партнери: Міністерство закордонних справ України, Національний паралімпійський комітет, Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS, благодійний фонд "Серце воїна", Клініка доктора Валіхновського, туристична компанія "Феєрія", Run Ukraine, організатори візиту Ніка Вуйчіча в Україну агенція Key Strategy, дизайнер Андре Тан.

Виставку Переможці 2 продовжили_2
прес-служба каналу "1+1"

Виставку Переможці 2 продовжили_1
прес-служба каналу "1+1"

Відвідувачі виставки мають змогу придбати благодійний випуск журналу VIVA! Вартість - 70 грн. Всі гроші від продажу підуть на реалізацію благодійних цілей проекту.

Виставка проходить у залі Ballpark НСК "Олімпійський" до 1 травня (30 квітня - до 17.30) з 11.00 до 21.00. 

Фотогалерея Проект "Переможці" заявив про оновлену концепцію на 2017 рік (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції