Незабаром Київ потоне у відходах

У Києві щорічно утворюється 1,2-1,5 мільйона тонн побутових відходів.

Накопичення відходів є одним з найнебезпечніших джерел забруднення столиці. Таку думку висловив начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Києві Олександр Прогнімак.

Головний еколог столиці відзначив: "Збір і транспортування побутових відходів в місті здійснюють близько 300 спеціалізованих автомобілів, які на 50% відпрацювали свій ресурс і підлягають списанню. В цілому ситуація з діючою системою санітарного очищення міста небезпечна".

За його словами, обсяги утворення відходів в місті постійно зростають. "Всього лише 10-15% відходів використовуються як вторинний ресурс (потенційні можливості - 75%). Решта відходів - 85-90% потрапляють на звалища без попереднього сортування", - сказав він.

У Держуправлінні охорона навколишнього середовища упевнена, що рішенню екологічної проблеми в столиці посприяє упровадження системи роздільного збору відходів і їх подальшої переробки, що є однією з головних задач місцевої влади. Тому екологи вітають той факт, що вже більше 20 ЖЕКів столиці залучилися до ініціативи по сортуванню сміття, встановивши близько 1500 спеціальних контейнерів.

За експертними оцінками, в Києві щорічно утворюється 1,2-1,5 мільйони тонн побутових відходів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: