Незабаром в Україні з’явиться перша жінка-генерал

Міністр оборони заявив, що на бойовому чергуванні навіть у свято 8 березня будуть нести службу жінки. Без них не обійтися.

У Збройних силах України проходять службу та працюють більше 60 тисяч жінок, серед яких майже 18 тисяч є військовослужбовцями, повідомили в Міністерстві оборони.

Серед жінок-військовослужбовців майже 7% – офіцери та 92% проходять службу за контрактом. Ще 169 дівчат навчаються у вищих військових навчальних закладах.

За словами Єханурова, у відсотковому співвідношенні серед країн світу кількість жінок в українському війську є меншою лише за Армію Ізраїлю, що свідчить про активну гендерну політику в Україні.

"Так, у Збройних силах України поки що не має жінки-генерала, але це лише справа часу", - констатував міністр.
Щодня з понад 2 тисяч військовослужбовців, які заступають на бойове чергування з протиповітряної оборони України, майже 300 – це жінки.

Як наголошує міністр оборони, безумовно, на свято 8 березня командири намагатимуться якнайменше залучати жінок до служби, але навіть у цей день на пунктах бойового чергування Повітряних сил буде досить складно замінити усіх жінок.

У своєму привітанні з нагоди Міжнародного жіночого дня Єхануров подякував жінкам за вірність і доброту, терпіння і віру, милосердя і розуміння, турботу і підтримку, ніжність і кохання та побажав їм радості, здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, тепла, достатку, миру і злагоди.

Читайте також:

Ющенко і Тимошенко привітали жінок зі святом 8 Березня

Про що мріють жінки-політики: VIP-подарунки на 8 березня

Львівська ДАІ роздавала жінкам-водіям торти

На честь 8 березня усі жінки Туркменії отримали по 14 доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: