Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незабутній сюрприз: для важкопораненого бійця влаштували секретний день народження

Хлопець – сирота, і не сподівався на такі масштабні уродини.

Сюрприз для важкопораненого на війні бійця. Руслан Кашиця – сирота, який на війні  втратив око та ногу. Своє 20-річчя планував відсвяткувати скромно. Але все змінили волонтери, побратими, місцева громада та вихователі хлопця, йдеться у ТСН.12:00.

 Свято готувалося як справжня спецоперація. Заради таємного дня народження у селі Смотрич на Хмельниччині дівчата бігають і заставляють столи смачним, розвішуються кульки "Імениннику 20!".

Ювіляр не підозрював, що в нього буде багато тортів і всі – патріотичні: з рушничком, мальвами і соняшниками. На секретному дні народження багато квітів. Гості збираються і ховаються. Для хлопця з милицею вони мають стати несподіванкою.

Два роки тому у реанімації лікарні Мечникова важкопоранений 18-річний Руслан пережив не одну операцію. Немає ока та ноги, друга посічена осколками, осколки в голові, в животі, опіки на руках.

ВідеоВолонтери та військові влаштували свято-сюрприз на день народження Руслану Кашиці

Сюрприз для важкопораненого на війні сироти. Руслану Кашиці, який втратив на війні око та ногу, виповнилося 20 років. День народження мав бути скромним. Але все змінили волонтери, побратими, місцева громада та вихователі хлопця. Про людей, які захотіли стати Руслану сім'єю - у сюжеті.

Волонтери та військові влаштували свято-сюрприз на день народження Руслану Кашиці

Олександр – командир Руслана, він не зізнається, але коли його геть молодий солдат підірвався на міні, це він виніс його пораненого на руках. А тепер приїхав привітати.

"В мене найкращий командир, він мені врятував життя, а по-друге він мені став як батько", - каже іменинник.

Серед тих, хто обіймає ювіляра – волонтерка Оля. Опікувалась пораненим  в шпиталі. Руслан – вихованець інтернату, своїх батьків не знає. Каже, Оля замінила йому маму.

Коли він лежав поранений у шпиталі, його побачили вихователі. Зібрали величезні торби та поїхали до нього в Дніпро, провідати в реанімації. Тепер вони на святі з подарунками.

Змову очолив директор училища, в якому вчиться Руслан. Микола Якович сказав – вдягай форму, бо треба провести урок мужності в школі.

"Він хоче володіти такою професією як практичний психолог", - розповідає директор Плужнянської санаторної школи Валентин Климчук.

Друга мрія – побачити український прапор над Горлівкою.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Залиште свій коментар

Вибір редакції