Не задекларовано сотні мільйонів: у НАБУ розповіли, скільки справ розпочато через брехню в деклараціях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перші справи вже перебувають в суді.

Протягом першого півріччя 2018 детективи НАБУ та прокурори САП скерували до суду перші справи через внесення недостовірних відомостей до електронних декларацій.

Наразі у провадженні НАБУ 72 таких кримінальних справи. "Перші справи вже в суді", - зазначає Антикорупційне бюро у Twitter

Як зазначається, усього в цих справах було незадекларовано 769 мільйонів гривень. Майже третина тих, чиє незаконне збагачення та недостовірне декларування розслідує НАБУ, - народні депутати. 

Розслідування НАБУ щодо декларування
НАБУ

Нагадаємо, доходи понад мільйон гривень 2018 року задекларували більше чотирьох тисяч громадян України. Наймолодшому з них – 7 років (Черкаси), а найстаршому – 99 років (Київ). Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість цьогорічних мільйонерів зросла на 16%, або на 559 осіб. При цьому один громадянин задекларував дохід у розмірі понад 1 млрд грн.

ВідеоЯкі статки не декларують чиновники

На третій хвилі е-декларування українські чиновники продовжують дивувати! Наші журналісти почали глобальний аудит нових декларацій і з самого початку знайшли купу порушень. Сумнівні статки, невказані квартири й авто.

Які статки не декларують чиновники

Вибір редакції