Незахищене дитинство: Україна без майбутнього

Лідер КПУ Петро Симоненко вимагає розробити комплексну державну програму, спрямовану на формування морально і фізично здорової нації.

Нещодавно демографи зробили невтішний прогноз: до 2050 року українців залишиться не більше 36 мільйонів людей. І таку страшну демографічну ситуацію в країні не вирішити тільки збільшенням допомоги на народження дітей. Мало народити дитину, її треба виростити здоровою, дати гідну освіту і виховання.

Народний депутат від КПУ Катерина Самойлик вважає, що переважній більшості українських дітей сьогодні недоступні елементарні умови для повноцінного розвитку: якісна освіта і медичне обслуговування. За словами парламентаря, багато багатодітних матерів не можуть отримати звання матерів-героїнь. "Це відбувається через те, що держава не хоче виділяти матеріальну допомогу, яку законом передбачено для матері-героїні. Це ганьба для нашої країни! Якщо держава проявлятиме таку "турботу" про дітей, це загрожує сумними наслідками для народу!" - підкреслила депутат.

У радянські часи в Україні було побудовано і діяло понад 22500 дитячих здравниць, практично кожна дитина мала можливість відпочити і оздоровиться в літньому таборі або санаторії. Причому, 90% вартості путівки оплачували профспілки.

"Зараз за звичайну путівку батькам потрібно викласти від двох до чотирьох тисяч гривень, а це для більшості людей, коли зарплати мізерні, коли немає постійної роботи - недоступна розкіш", - зазначив лідер КПУ Петро Симоненко.

На думку комуністів, головна причина такого критичного стану справ - відсутність дієвої державної політики, спрямованої на формування морально і фізично здорової нації.

"Тому ми вважаємо необхідним прийняття і реалізацію комплексної державної програми "Захист дитинства". Усі дитячі установи: піонерські табори, кімнати школяра, санаторії мають бути повернені в державну власність, а їх фінансування повинні забезпечувати як держава, так і нові власники приватизованих держпідприємств за рахунок свого прибутку", - підкреслив Симоненко.

Однією зі складових запропонованої Компартією програми "Захист дитинства" вже зараз може стати проект-конкурс дитячої творчості "Таланти багатодітної сім'ї", що реалізовується під егідою комуністів всеукраїнської організації "Жінки-трудівниці за майбутнє дітей України" за активної підтримки Міністерства освіти.

Нагадаємо, що 18-19 червня в Жовтневому палаці пройде 44 з'їзд КПУ. Серед документів, що планується прийняти на цьому форумі комуністів, головною буде нова Програма Компартії, в якій, зокрема, питання захисту населення від чиновницького і олігархічного свавілля, питання, пов'язані з соціальними гарантіями, зокрема, питання захисту материнства і дитинства, є одними з найважливіших.

Читайте також:

Компартія не дасть молоді забути, хто такі піонери

Симоненко вирішив вербувати у Компартію молодь

Табачник відродить військову піонерську гру "Зірниця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: