Незалежна медійна рада винесла вердикт щодо скандального серіалу про "ДНР/ЛНР"

Рада перевірила саме ту серію, де українців називали "київською хунтою"

Незалежна медійна рада перевірила серію скандального телесеріалу "Не зарікайся" про "ЛНР/ДНР". Про це йдеться у звіті ради, пише "Детектор М".

Зокрема, рада проводила перевірку щодо порушення українського законодавства у 66 епізоді серіалу. 

"Щодо відповідності 66-ї серії телесеріалу "Не зарікайся" нормам законодавства України, рада дійшла висновку про відсутність у ній порушень законодавства, а саме ч. 2 ст. 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" та ст. 15 і 15-1 Закону України "Про кінематографію", - йдеться у звіті ради.

Саме у 66 серії серіалу і прозвучала репліка одного із персонажів: "київська хунта" та "фашисти і нацики".

Нагадаємо, телеканал "Україна" показав 13 квітня, епізод серіалу "Не зарікайся", в якому зобразив у позитивному контексті терористів з так званої "ЛНР". Користувачі соцмереж з обуренням відреагували на сюжет серії і закликали суспільство знайти механізми, щоб вплинути на ситуацію. У соцмережах розгорівся неабиякий скандал.

Пізніше, нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку ТРК "Україна". Позапланова перевірка пов'язана зі скандалом, який вибухнув в соцмережах через один з серіалів виробництва цього телеканалу - "Не зарікайся". На думку глядачів, у серіалі позитивно зображують терористів "ДНР/ЛНР" і російські гібридні війська на Донбасі. При цьому бійців ЗСУ і представників української влади в ньому називають "украми", "купкою фашистів", "кривавою хунтою". Напередодні на сторінці каналу було повідомлено, що адміністрація ТРК вибачається, що певні репліки героїв були так сприйняті глядачами. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: