Незалежній Україні виповнилося 28 років. Що святкового, коли і де дивитися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основні святкові заходи відбудуться в центрі Києва.

Сьогодні, 24 серпня, Україна святкує свій 28-й день народження.

Основні святкові заходи з нагоди Дня Незалежності України відбудуться в Києві на Хрещатику та Майдані Незалежності. Там ще увечері в п'ятницю перекрили рух транспорту. Обмеження діятимуть до завершення заходів у суботу, ближче до опівночі.

У середмісті блокують майже всі вулиці - від Богдана Хмельницького до Європейської площі, від Хрещатика до Володимирської, ідеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

У суботу до урочистих подій на вхід та вихід закриють станцію метро "Майдан Незалежності", вона працюватиме лише для пересадок.

Святкові заходи в центрі Києва розпочнуться о 9:30 "Ходом Гідності". Пряму трансляцію можна буде переглянути на телеканалі "1+1". А вже о 8:50 стартує спецвипуск ТСН до Дня Незалежності. Про всі основні події святкового дня читайте та дивіться на сайті ТСН.ua.

З Днем Незалежності, Україно!

Відео Столиця готується до святкування Дня незалежності

З 17-ї сьогоднішнього дня  і аж до завершення заходів 24 серпня в середмісті блокують майже усі вулиці - від Богдана Хмельницького до Європейської площі, від Хрещатика до Володимирської. Завтра до урочистих подій на вхід та вихід закриють станцію метро "Майдан Незалежності".  

Столиця готується до святкування Дня незалежності

Відео ТСН анонсує спецпроект до Дня Незалежності України

У День народження країни ТСН покаже місця, які варто відвідати; історії, які слід знати; та людей, якими ми маємо пишатись. Ведучі Телевізійної служби новин презентують особливий спецвипуск 24 серпня 2019 року.    

ТСН анонсує спецпроект до Дня Незалежності України

Відео 24 серпня відбудеться прем'єра спецпроекту Дмитра Комарова "Світ навиворіт. Рекордний політ"

Абсолютний рекорд! Понад 15 годин у повітрі, 33 аеродроми, 3 тисячі кілометрів - і все це лише за три доби! Ведучий "Світ навиворіт" Дмитро Комаров разом із друзями-авіаторами облетів практично всю Україну по периметру на маленькому літаку. Він показав міста і села з висоти пташиного польоту і зняв про це документальний фільм. До Дня Незалежності мандрівник Дмитро Комаров презентує свій унікальний рекордний політ.

24 серпня відбудеться прем'єра спецпроекту Дмитра Комарова "Світ навиворіт. Рекордний політ"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції