Незнайомка у міськраді Львова, яка шокувала відвертим вбранням на прийманні заступника міністра: хто вона

Незнайомка у міськраді Львова, яка шокувала відвертим вбранням на прийманні заступника міністра: хто вона

Відверта сукня молодої жінки підірвала Мережу, а її власниця отримала купу хейту.

У Львові після публікації світлин з візиту заступника міністра освіти й науки України Ігоря Гарбарука зчинився скандал. Приводом для обговорення стала відверта чорна сукня з напівоголеними грудьми супутниці міністра.

Що відомо про власницю відвертого вбрання, повідомляє РБК. 

Таємничою супутницею заступника міністра освіти й науки виявилася колишня львівянка, а нині мешканка столиці Христина Тишкун. Їй 27 років, за освітою вона юристка. Жінка сама виклала світлину з приймання у міськраді Львова на своїй сторінці в інстаграм, але після хвилі критики, вона змушена була свою сторінку закрити.

"А до міської ради треба вибирати вбрання? Я думала, що кожен одягається так, як йому подобається, зручно, комфортно", - написала вона до закриття сторінки  у коментарях під світлиною.

Христина Олександрівна Тишкун  є власницею компанії "БК Забудова", магістеркою права (юристкою-правознавицею), закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Зараз  живе в Києві.

Також Христина вважається юристкою, помічницею адвоката в адвокатському бюро Advisers.

Нагадаємо, що після показу кутюрної колекції Chanel весна-літо в Парижі, у світі вибухнув скандал. На представлених сукнях були вишиті слова з Корану. Священники, переважно з Індонезії, закликали до бойкоту Chanel.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація