Завдяки українському дубляжу відвідуваність кіносеансів зросла на 46%

Кількість валових надходжень від кінопоказу збільшилася на 46% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Українська мова у кіно не відлякала глядачів. За перший квартал цього року кількість валових надходжень від кінопоказу збільшилася на 46% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це заявила екс-голова Державної служби кінематографії України Анна Чміль.

"Та дискусія і ті дискурси народних депутатів, що треба заборонити, скасувати, внести регулювання, залишаються сьогодні на рівні дискусії. Зусиллями однієї людини це не зробиш. А якщо такі зміни будуть внесені, то соціум продемонструє свою реакцію, та й уже робить це", - додала Чміль.

Вона  зауважила, що сьогодні на ринку працює вісім студій дублювання і кілька перекладацьких центрів.

"І я зі стовідсотковою упевненістю можу сказати, що ці перекладацькі школи на пострадянському терені є найкращими. Адже вони апріорно взяли тенденцію на приведення мови фільму іноземного виробництва до живої української мови, почали застосовувати молодіжний сленг, і це викликало шалену реакцію", - зазначила Чміль.

За її словами, бізнесові вигідніше – бути посередником між кінотеатром і великим дистриб'ютором із сусідньої Росії.

"Бізнес завжди спрямований на те, аби якомога менше витратити й якомога більше отримати. Він будь-яку справу робить заради отримання прибутку. Тому ця держава – лох, не запроваджує правил, то ми й не будемо виконувати", - запевняє Анна Чміль.

Нагадаємо, раніше віце-прем'єр Володимир Семиноженко заявляв, що українське дублювання фільмів ніхто не нищить, однак це дублювання має бути якісним.

Раніше у Партії регіонів заявляли, що наказ Міністерства культури і туризму про обов'язковий дубляж іноземних фільмів українською мовою має бути скасований.

Читайте також:

Рада відмовилась скасувати дублювання фільмів українською мовою

Уряд перевірить законність українського дубляжу фільмів

Регіонали пропонують скасувати 50% квоту на українську музику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: