Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незвична ініціативність: ТСН дізналася, чи варто жінкам першими знайомитися із симпатичними чоловіками

Для експерименту журналістки вийшли на вулиці Києва.

Україна є однією з небагатьох країн, де чоловіків значно менше, ніж жінок – на 100 дам припадає лише 85 кавалерів. Журналісти вирішили з’ясувати, чи доречно дівчатам робити перші кроки назустріч знайомствам, аби не чекати ініціативи від чоловіків, а в підсумку залишитися взагалі без пари, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Менеджер проектів у міжнародній компанії Ольга вирішила здійснити флешмоб і сфотографувалася з пропозицією запросити її на побачення, а світлину виклала в соцмережі. Її підтримали ще з десяток дівчат, а от загальна реакція була дуже різною – від підбадьорення до осуду. Воєнний корреспондент Ірина уже пів року заручена, і вона сама запропонувала військовослужбовцеві Павлові, з котрим познайомилася на передовій, одружитися. На ініціативу наважилася під час подорожі до Карпат. "Сама придумала, що викладу великими літерами "Виходь за мене" свічками", - розповіла вона. "Для мене це було таким шоком, як зайти в темну кімнату – і отримати чимось в голову. От чоловіки інколи теж думають, і теж бояться зробити цей крок, треба їм допомагати", - зізнався Павло.

ВідеоЕксперимент ТСН: жінки спробували першими зробити крок для знайомства з чоловіками

Україна одна з небагатьох країн, де чоловіків значно менше, ніж жінок. Чекаючи ініціативи від чоловіків, можна і без пари зостатися. Журналіст ТСН зібрала історії жінок, які заради кохання все взяли в свої руки.

Експеримент ТСН: жінки спробували першими зробити крок для знайомства з чоловіками

Світлана Тарабарова і її продюсер були найкращими друзями, багато часу проводили разом, однак він завжди казав, що не є тим, хто потрібен співачці. Та все ж наважилася на перший крок – і не пошкодувала, що своєчасно взяла ініціативу в свої руки. "Я йому кажу: годі тобі мене вже відштовхувати. Я б порадила ніколи не боятися зробити цей крок, якщо ти відчуваєш, що це твоя людина", - каже Світлана. Психолог проекту "Одружені наосліп" підтримує таку активність, бо статистика не сприяє розвитку сюжету із середньовічних романів, коли лицар сам добивається гонорової дами. "Якщо вам подобається людина, зробіть те, чому вас завжди навчають – чесно скажіть про це: ви знаєте, ви мені симпатичні, я би з задоволенням із вами познайомилася; не обіцяю, що це призведе до чогось більшого, але познайомитися мені з вами точно хочеться", - радить жінкам Єгор Тополов.

Анжеліка так не зробила, і одразу пошкодувала про це – її романтичну історію розповідала ТСН. Вони їхали в одній маршутці, він допоміг їй підібратися через кучугуру снігу на зупинці, але Анжеліка посоромилася познайомитися, а потім довелося шукати його за допомогою оголошень. "Було море дзвінків, SMS, я просто фізично не встигала на них відповідати. Писали, що я той самий – обманювали", - розповіла вона. Того самого вона не знайшла, однак познайомилася з багатьма хорошими хлопцями і навіть ходила на побачення.

Чи готові українські чоловіки до нового формату знайомств? ТСН провела власний експеримент: жінки різного віку підходили на вулиці до хлопців і чоловіків із пропозицією познайомитися, а все це знімала прихована камера. Реакція представників сильної статі була різною, але здебільшого позитивною, хоч багато-хто і не приховував здивування. Як наслідок, одну журналістку пообіцяли нагодувати булочкою, молоді дівчата-стажерки отримали чотири номери телефонів, шість нових друзів в соцмережах і п’ять запрошення на побачення, а продюсеру Оксані незнайомець подарував букет квітів. "Це якісь старі стереотипи, що дівчата не повинні знайомитись. Але хлопці такі задоволені! Вони були такі щасливі! Це круто, коли дівчата знайомляться", - переконана Олена Гущик. "Що вам сказати, люди, чоловіки в нас трошки лякливі. Ми розуміємо: зараз мороз, сніги, авітаміноз, але все ж таки прокидайтеся! Будьте активнішими", - радить Оксана Михайлюк.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції