"Ні" депресії. Психологи розповіли, як повернути святковий настрій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Не варто зосереджуватися на своїх невдачах, кажуть експерти.

Через нездійснені плани, проблеми на роботі чи святкування на самоті перед Новим роком може накотити депресія. Однак є  кілька способів, як із цим боротися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Новий рік передбачає якесь, чудо. І ось з тим, що б'ють куранти людині здається, що завтра почнеться нове життя, новий рік і все по-іншому. І звідки це все береться? З дитинства! В психології це називається магічне мислення", - розповідає психолог Олександра Литвинчук.

Нереалізовані плани – головна причина передноворічної депресії, кажуть фахівці. А ще короткий світлий день, завал на роботі, проблеми з фінансами. Щоби поліпшити настрій, психолог радить зустрітися з друзями, купити квиток у теплу країну, не занурюватися з головою в роботу, а приділити більше часу собі.

"Дуже важливо, коли підводите підсумки старого року, зробити упор не на те, що у вас не вийшло. А зробити саме на те, а що у мене вийшло, а в чому я молодець", - каже Олександра Литвинчук.

ВідеоПередноворічна депресія: психологи радять, як не втратити відчуття свята

Нездійснені плани наприкінці року, проблеми на роботі або ж думка про святкування на самоті – усе це, кажуть психологи, лише додає поганого настрою перед Новим роком. 

Передноворічна депресія: психологи радять, як не втратити відчуття свята

Загадувати бажання на 2019-ий теж потрібно. Однак робити це слід правильно. На аркуші можна писати все, про що мрієте, головне у теперішньому часі і з деталями. Замість "Хочу відпочити - я відпочиваю на узбережжі Греції", а замість "хочу машину –  їду у власному червоному автомобілі". Поруч вказати що для цього потрібно зробити. Упродовж року поступово ці пункти виконувати і тоді усі мрії обов'язково здійсняться.

Кореспондент ТСН Олена Гущик

Якщо ви швидко стомлюєтесь і все довкола дратує - то це ознаки зимової депресії. Психологи пояснюють її прихід холодами і дефіцитом світла. А от як здихатися зимової хандри - дивіться за посиланням→. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції