"Ні підготовки, ні стрільбищ, ніх*я": мобілізовані росіяни, ледь не плачучи, розповідають, що їх одразу відправили на фронт (відео)

"Ні підготовки, ні стрільбищ, ніх*я": мобілізовані росіяни, ледь не плачучи, розповідають, що їх одразу відправили на фронт (відео)

Російські мобілізовані ще перед відправкою відчувають, що можуть не повернутися додому з України.

Ледь стримуючи сльози, вони розповідають, що їх одразу кинули в Україну без жодних навчань.

Про це вони повідомили, записавши відео.

"Всім привіт, на зв'язку перший танковий полк. Нам офіційно сказали, що підготовки перед відправленням до зони бойових дій не буде. Офіційно командир полку підтвердив цю інформацію. 29-го вересня в нас відправлення до України, до Херсона. Думайте самі, вирішуйте самі, що з цим робити. Ні стільбищ, ні тактичної, ні теоретичної підготовки, ніх*я не було", - сказав солдат.

З його вигляду помітно, що він розуміє, чим все для нього і його танкового полку може закінчитися.

Нагадаємо, Україна поважає міжнародне право, тому окупанти мають можливість добровільно здатися в полон. Для цього можна зателефонувати за номером: +38-066-580-34-98, +38-093-119-29-84. Також створено чат-бот "Хочу жить бот" (https://t.me/spasisebyabot).  Через нього Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими приймає звернення від військовослужбовців і гарантує дотримання Женевських конвенсій щодо лікування військовополонених.

Також для окупантів, охочих здатися в полон, та їхніх родин також діє "гаряча лінія". Для отримання інформації слід телефонувати за номерами: +38 066 580 34 98, +38 093 119 29 84.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація