Нічні гуляння з перегонами: під Полтавою діти влаштували шоу на кладовищі (відео)

Нічні гуляння з перегонами: під Полтавою діти влаштували шоу на кладовищі (відео)

УНІАН

Селищний голова присоромив дітей та їхніх батьків.

У Полтавській області діти серед ночі влаштували шоу на цвинтарі та виклали відео в соцмережі. Чотири хлопці та дві дівчини розпивали алкоголь, матюкалися та влаштовували перегони.

Про це повідомляють Kolo.News.

У Градизьку Полтавської області шестеро дітей вночі в поминальний день влаштували на кладовищі гуляння і знімали це на відео. Вони позабирали з могил квіти, паски, цукерки і розкидали це все на зупинці.

Зняте у Мережі побачили місцеві жителі і надіслали це відео селищному голові. Той серед ночі поїхав на місце і зустрів там компанію, яка поверталася додому після скоєного.

Йому самотужки вдалось встановити фігурантів влаштованого на цвинтарі шоу, потім виклав пост про це на власній сторінці та докази – відео.

"Увага, присутня ненормативна лексика! Сиріт тут немає, всі батьківські діти. Ну і що будемо робити, підкажіть варіант, бо станом на зараз мене переповнює гнів і багато образливих слів, які писати не буду. Шкода, що не застав їх на зупинці, серед них більшість – це школярі", – написав Мирослав Носа.

Про неповнолітніх відомо, що їм від 15 до 17 років. За словами селищного голови, діти із забезпечених, благонадійних родин, серед них є онуки педагогів.

"Поліція склала поки що 4 протоколи на батьків за статтею 184 "Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей". Ведеться перевірка, – сказала Анна Васенко, речниця поліції Кременчука.

Селищна рада навела лад на кладовищі та на зупинці після перформансу підлітків.

Нагадаємо, що в Одеській області до лікарні потрапив 6-річний хлопчик - він отруївся горілкою, яку випив на кладовищі.