Нічні вампіри. На Тернопільщині невідома істота висмоктала кров у восьми овець

Нічні вампіри. На Тернопільщині невідома істота висмоктала кров у восьми овець

Невідома істота випила відро крові.

Кілька загадкових смертей сталося в селі Матвіївці на Тернопільщині. Там за ніч хтось убив вісім овець у кошарі просто неба. Невідома істота випила більше десяти літрів крові та навіть не торкнулася м'яса. У масових убивствах селяни підозрюють вовка, який наче вештається навколишніми селами. Утім, ветеринари та мисливці заперечують причетність сіроманця, бо баранину навіть не скуштували.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Минула ніч була неабияким випробуванням для отари. Загадкова істота поклала на лопатки одразу вісім 70-кілограмових овець. Господар, який на світанку прийшов виганяти отару з кошари, отетерів від побаченого.

"Одна лежить, друга лежить, третя, четверта і так пішло, по всьому розкидано. Я не знаю, що то таке", - каже фермер Михайло Остап'юк.

Вівці були мертві, але цілі. Ветеринар знаходить лише по два отвори на шиї та ще пару на задніх ногах кожної з них.

Ветеринарний лікар із 40-річним стажем каже, кров було буквально висмоктано із усіх артерій і вен. Жодної червоної плямки на землі і на овечій вовні не залишилося. Ветеринар приголомшена результатами розтину.

"У серці нічого немає, серце пусте. Цікаво - серце без крові!", - каже в.о. керівника Шумського районного управління "Дерпродспоживслужби" Марія Андрійчук.

Щонайменше 12 літрів крові було випито за раз. Істота, ймовірно, перестрибнула через півтораметрову загорожу кошари, припускає господар. І показує місце проникнення.

Відео Вампіри на Тернопільщині: невідома істота випила кров з восьми овець і не торкнулася м'яса

Вампіри на Тернопільщині. У селі Матвіївці за ніч хтось убив вісім овець у кошарі просто неба. Невідома істота випила більше десяти літрів крові та навіть не торкнулася м'яса. У масових убивствах селяни підозрюють вовка, який наче вештається навколишніми селами. Утім, ветеринари та мисливці заперечують причетність сіроманця, бо баранину навіть не скуштували.

Вампіри на Тернопільщині: невідома істота випила кров з восьми овець і не торкнулася м'яса

Люди сфотографували сліди лап кровопивці. Вони схожі на вовчі чи собачі, каже мисливець Ярослав Юрчук. Але відкидає, що до вбивства причетні вовки чи пси. Бо вівці були не роздерті, жодного шматочка м'яса не скуштовано, туші покинуті, а не відтягнуті у безпечне місце.

"За стільки років я навіть не знаю, що сказати, не зустрічав я такого. Якби вовк, то мусив би з'їсти хоч що-небудь", - говорить голова Шумського районного товариства мисливців і рибалок Ярослав Юрчук.

До того ж вовки у цій місцевості ніколи не водилися, лісів навколо села мало. Нападником не може бути ні куниця, ні лисиця, бо вівці для них - завеликий трофей, вважає мисливець. Тоді хто? Фахівці лише розводять руками. Селяни ж мають власні версії:

"Якщо вовчиця вчить молодняк, то вона їх вчить тільки полювати і нападати, то вони будуть тільки кров випивати. Якщо брати чупакабру, то також не може бути, бо чупакабра так не нападає на овець, вона тільки йде на кролів".

"Та який вовк! Вовк! Вовк дер би і все, а то просто випита кров. Мені навіть страшно тепер у село вийти".

А власник отари оголосив овечому вампіру війну. Заклався покарати кровопивцю, ким би він не був. Спершу встановить камери відеоспостереження навколо кошари, а потім неодмінно упіймає живого чи мертвого.

Світлана Павук

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів