"Нічого не відчув": перший в Україні вакцинований від коронавірусу лікар розповів про самопочуття

"Нічого не відчув": перший в Україні вакцинований від коронавірусу лікар розповів про самопочуття

Жодних ускладнень у лікаря Євгена Горенка немає.

Лікар-реаніматолог Євген Горенко, якому першому в Україні зробили щеплення від коронавірусу, після вакцинації почувається добре. Під час процедури, каже, що боляче не було, відчув лише введення ін'єкції.

Про це лікар розповів після вакцинації.

Євген Горенко заявив, що у вакцинації немає нічого страшного і це є маркером цивілізованого суспільства. Крім того, він запевнив, що жодних побічних ефектів від вакцини у нього немає. 

"Нормально наче все. Трішки хвилююся, історичний момент. Мені випала честь бути першим в Україні вакцинованим. Нічого страшного в цьому немає. Запитують, чи потрібне вакцинування?  Вакцинування на сьогодні є маркером цивілізованої людини. Щоб вакцина мала свій ефект на певній території, треба щоб було провакциновано щонайменше 70%. Немає жодних страшних ускладнень, про які в Мережі багато розповідали, слава богу, я не відчуваю. Я нічого не відчув, окрім самого моменту ін'єкції", - розповів він. 

З його слів, перед вакцинацією кожному медику детально пояснили процедуру і уточнили, чи погоджуються вони на неї.

"Це потрібна міра. Можна задати таке питання: чи потрібні набої на фронті, чи потрібна амуніція для військових на фронті. Вона потрібна. Аналогічно це (вакцинація) потрібно для кожного медика, держслубовця, кожної людини. Адже краще попередити захворювання, аніж потім лікувати його і мати вкрай тяжкі наслідки", - додав він.

Нагадаємо, Черкаська область 24 лютого стала першим регіоном України, який вже отримав вакцину від коронавірусу та розпочинає вакцинацію. 

Першим українцем, який отримав щеплення від COVID-19, став Євген Васильович Горенко. Він працює лікарем-реаніматологом у коронавірусному відділенні Черкаської обласної лікарні. 

Новини України: лікаря-реаніматолога з Черкаської області першим прищепили від COVID-19

Новини України: лікаря-реаніматолога з Черкаської області першим прищепили від COVID-19

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація