"Нічого спільного з міжнародним правом". У МЗС відреагували на антиукраїнські санкції РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Україна захищатиме інтереси юридичних та фізичних осіб.

Міністерство закордонних справ України розцінює запровадження Кремлем так званих санкцій проти фізичних та юридичних осіб України як продовження агресії.

Про це йдеться у заяві міністерства.

"Виправдання державою-агресором своїх дій є надуманими і маніпулятивними, а самі "спеціальні економічні заходи" не мають нічого спільного з міжнародним правом", - зазначають у зовнішньополітичній установі.

В МЗС нагадують, що міжнародні санкції проти РФ стали реакцією на російську збройну агресію і вони можуть бути скасовані після безумовного і остаточного припинення російської незаконної окупації Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, частини території Донецької та Луганської областей.

"Україна вживатиме усіх необхідних заходів з метою захисту інтересів юридичних та фізичних осіб України як в рамках національного законодавства, так і з використанням інструментів міжнародного права", - наголошується у заяві.

Нагадаємо, 1 листопада прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову про введення санкцій проти 322 осіб та 68 компаній України. До списку потрапили 12 українських урядовців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції