Нідерланди вважають можливою ратифікацію угоди про асоціацію Україна-ЄС

Боротьба з корупцією в Україні повинна стати центральною частиною угоди.

Уряд Нідерландів вважає, що все ще можливо ратифікувати угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це йдеться у листі прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте до парламенту країни, повідомляє "УНІАН" із посиланням на нідерландські ЗМІ.

"У листі до парламенту прем'єр-міністр Марк Рютте пише, що він вважає за можливе, щоб угода була врегульована у певних моментах з тим, щоб була врахована позиція тих, хто сказав "ні" на референдумі", - повідомляють ЗМІ.

Також у листі йдеться про те, що в інтересах держави важливо ратифікувати цю угоду.

"У наступні півтора місяця уряд продовжить переговори з країнами-членами ЄС та Україною з метою вписати, що угода про асоціацію не є кроком до членства в ЄС і українці не будуть мати доступу до робочого ринку ЄС. Також має бути включено, що не буде військового співробітництва та фінансової допомоги", - йдеться у листі.

Про всі зміни необхідно досягти домовленостей під час Європейської Ради 15-16 грудня. Доти уряд Нідерландів бере час для подальших переговорів.

Пізніше Порошенко повідомив, що "багато скептиків, і не лише в Україні, очікували, що саме сьогодні буде оголошено про рішення щодо припинення ратифікації Угоди Нідерландами".

Президент підкреслив важливість того, що Нідерланди не припиняють ратифікацію і продовжать консультації з цього питання.

Нагадаємо, раніше прем'єр Нідерландів Марк Рютте заявляв, що уряд країни, швидше за все, не ратифікує угоду про асоціацію між Євросоюзом і Україною, враховуючи результати квітневого референдуму, на якому голландці виступили проти цього договору.

6 квітня у Нідерландах відбувся референдум щодо угоди про асоціацію України і ЄС.  Згідно з нідерландським законодавством, він має консультативний характер, а, отже, остаточне рішення про ратифікацію Угоди після проведення внутрішніх дискусій і процедур буде ухвалювати уряд Нідерландів. Результати референдуму були оголошені в Гаазі. Згідно з даними, явка становила 32,28%, проти проголосували 61%, за – 38,21%. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: