Нігерійські бойовики звільнили заручника-українця (відео)

Угрупування нігерійських повстанців ”Рух за звільнення дельти Нігеру” оголосило про звільнення чотирьох заручників, серед яких один громадянин України.

Про це повідомляє агентство Reuters.

У той же час, сепаратистське угруповання продовжує утримувати в заручниках двох британців.

”Ми утримуватимемо двох британських заручників, поки уряд Гордона Брауна не припинить пропонувати нігерійським збройним силам допомогу в навчанні і постачанні”, - йдеться в заяві сепаратистів.

Бойовики
Архів
Бойовики "Руху за звільнення дельти Нігеру"
Серед чотирьох звільнених заручників, крім одного українця, троє громадян Нігерії. Всі вони були захоплені під час нападу бойовиків 9 вересня на один з об`єктів нафтової промисловості в багатій вуглеводнями дельті Нігеру.

Офіційні особи в Нігерії поки що не підтверджують звільнення заручників, ведеться розслідування.

Випадки викрадання іноземців у Нігерії непоодинокі. Іноді за цим стоять сепаратисти, які захоплюють заручників, аби чинити тиск на владу країни, проте частіше викрадання здійснюють заради викупу.

Як повідомлялося, 9 вересня біля острова Боні Айленд (штат Ріверз, Нігерія) повстанцями "Руху за звільнення Дельти Нігеру" (МЕND) було здійснено напад на судно H/T Blue Ocean. Сімох з 25 членів екіпажу, серед яких один громадянин України, по двоє громадян Великобританії, Північної Африки і Нігерії нападники вивезли в невідомому напрямку.

ВідеоНігерійські бойовики звільнили заручника- українця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: