Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ніхто не буде вашу ригачку збирати": у Львові розгорівся конфлікт через ставлення вчительки до 9-річного учня

"Ніхто не буде вашу ригачку збирати": у Львові розгорівся конфлікт через ставлення вчительки до 9-річного учня

Батько школяра вважає, що педагог перейшла всі дозволені межі та має бути покарана.

Батьки львівського 4-класника заявили про булінг із боку класного керівника. Вони кажуть, що вчителька принижує їхнього сина при всьому класі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Ніхто не буде вашу ригачку збирати", - заявила вчителька молодших класів про 9-річного Дмитра. Так вона пояснила, чому хлопчик не поїде разом із усіма на екскурсію. Торік взимку тоді ще 3-Б клас вперше вибрався у подорож, і в автобусі Дмитрика знудило. Відтоді, запевняє батько, дитину принижують і цькують. "Вона на уроці спитала дітей, хто хоче поїхати в поїздку, діти всі підняли руку, мій теж підняв руку, вона говорить Діма встань, ти з нами не поїдеш, тому що ти ригаєш", - розповів Олександр Тарасюк.

Відео У Львові батьки четвертокласника заявили про булінг із боку класного керівника

Зацькували дитину, бо її знудило в автобусі. Батьки львівського четвертокласника заявили про булінг із боку класного керівника. Кажуть, учителька принижує їхнього сина при всьому класі й відмовилася брати хлопчика в наступні поїздки. Педагог ці звинувачення не коментує, натомість на її захист стали майже всі інші батьки. 

У Львові батьки четвертокласника заявили про булінг із боку класного керівника

Ставлення вчительки копіюють і діти. "Не хочуть бавитися з моєю дитиною, вони не хочуть брати за руку, говорять: ти хворий. У мене дитина приходить додому в розпачі, говорить: тато, чим я відрізняюся від інших", - каже чоловік. Батько розповідає, що спочатку марно намагався залагодити конфлікт разом із дирекцією, тоді написав про це у соцмережі та звернувся до відділу освіти. На захист вчительки стали майже всі батьки – вони вважають, що тато Дмитра змонтував відеодокази, а дитину відправив у поїздку безвідповідально. "Нам не повідомили, що дитина не переносила дороги. Дитині цілу дорогу було зле. Я, як мама, надавала дитині допомогу, я п’ять годин відстояла в автобусі і надавала йому допомогу, збирала його випорожнення", - пояснює голова батьківського комітету Ольга Ждан.

Цього тижня четвертий клас мав їхати на екскурсію в обсерваторію. Батьки кажуть, що діти дуже чекали цієї мандрівки, але вчителька її скасувала та пояснила – мовляв, через тата одного хлопчика не поїде увесь класс. Чому – пояснень не надала. "Я буду говорити, але коли буде закінчене вивчення цього питання. Дякую, без коментарів", - заявила  вчитель молодших класів Львівського ліцею №2 Вікторія Коберська.

Фотогалерея На Львівщині вчителі погоріли на збуті наркотиків (6 фото)

Директор школи у присутності ТСН слухає запис і зізнається, що вражена. "Мені прикро це чути. Прикро, що стався такий конфлікт в нашому навчальному закладі. Батько своє, вчителька своє – один одного не хочуть почути", - каже директор Львівського ліцею №2 Лідія Савчук. Чи була поведінка вчителя непедагогічною, тепер розбирається освітянська комісія. "Є представники відділу освіти, психолог залучений, юрист залучений – і ми вивчаємо, чи насправді мало місце таке ставлення до дитини, чи не мало", - розповіла керівник відділу освіти Франківського району Львова Леся Васюта.

А от представники батьківської ради Львівщини вже переконані, що це було цькування і приниження. "Відбулася класична схема булінгу і знущання над дитиною. Ми думаємо, що постраждала не одна дитина, там постраждав уесь клас, психологічну травму отримав", - каже голова ГО "Батьківська рада Львівщини" Олена Пономарева. Батько ж Дмитрика каже, що домагатиметься звільнення вчительки, а сина забере з цієї школи.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції