Ніхто з українців не намагався відвідати Сенцова у Сибіру – сестра

Родичі в'язнів впевнені, що процес визволення застопорився.

Родичі "в'язнів Кремля" вимагають призначити відповідальну особу чи єдину структуру, які вестимуть переговори зі звільнення українських бранців, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Із відповідним відкритим листом до Адміністрації президента, СБУ, РНБО і МЗС сьогодні звернулися сестра Олега Сенцова, мати Станіслава Клиха, брат нещодавно затриманого кримчанина Євгена Панова, нардепи та активісти.

Рідні скаржаться на брак інформації у питаннях переговорів з окупантом. І на відсутність прогресу в поверненні додому. Точна кількість наших бранців у Росії - невідома. За останніми даними, їх уже до сорока, у той час, як за два роки звільнили лише п'ятьох.

"Не можу сказати, що від нас бігають і зачиняють двері, але ми отримуємо інформацію, якщо приходимо і вимагаємо її. Вона не часто виходить за рамки обнадійливих фраз про те, що "Україна робить все для звільнення, це складні перемовини". В якому вони форматі, хто бере участь – інформації нема. Щодо Мінська – кримські в'язні взагалі не входять до формату Мінських обговорень", - каже брат Панова Ігор Котелянець.

Сестра Сенцова впевнена, що переговори зі звільнення її брата зійшли нанівець. За вісім місяців, відколи його перевели у колонію в Сибір, ніхто із українців навіть не спробував провідати режисера.

"Якщо дивитися за фактом - нуль результату. Ми не добилися нічого! Про людину зовсім забули! Росія не відповідає на запит про приїзд до Олега Сенцова. Так Росія і не відповість, вона всі документи українські ігнорує, але чому в Ростові цих проблем не було. Може варто використовувати ту ж схему?", - каже сестра режисера Наталя Каплан.

Нещодавно Олега Сенцова перевели до штрафного ізолятора - до такого кроку росіяни вдалися після того, як відмовились екстрадувати Сенцова та його побратима Олександра Кольченка до України.

ВідеоРодичі в'язнів Кремля вимагають призначити відповідальних за переговори по звільненню бранців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: