"Ніхто з українських шахтарів не їхатиме до Білорусі": голова профспілки гірників відповів Лукашенку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Ніхто з українських шахтарів не їхатиме до Білорусі": голова профспілки гірників відповів Лукашенку

УНІАН

Волинець попросив Лукашенка не згадувати ім'я українських гірників у своїх політичних інтересах.

Голова Незалежної профспілки гірників України і нардеп Михайло Волинець відповів на нещодавню заяву Олександра Лукашенка про те, що білоруських шахтарів, які страйкують, можна замінити на "безробітних шахтарів з України". Волинець запевнив, що ніхто з українських гірників не збирається їхати до Білорусі. 

Про це він сказав у відеозверненні на своїй Facebook-сторінці

"...Лукашенко під час візиту на агрокомбінат "Дзержинський" дозволив собі погрожувати страйкарям тим, що на робочі місця протестувальників приїдуть "безробітні шахтарі з України". Шахтарі - одна із найбільш солідарних каст у світі. Запевняю, що ніхто з українських шахтарів не збирається їхати до Білорусі, щоб виступити штрейкбрехерами!", - заявив він. 

Від імені Незалежної профспілки гірників України Волинець побажав шахтарям Світлогорська витримати "цей натиск" та закликав Лукашенка "не згадувати славетне ім’я волелюбних українських гірників у своїх політичних інтересах".

Крім цього, він додав, що на українських шахтах з видобутку залізної руди, марганцю, різнокольорових метлів, цирконію і вугілля і так неукомплектовані штати, тому питання безробіття наразі не стоїть. 

‼️ Сьогодні президент Білорусі Олександр Лукашенко під час візиту на агрокомбінат «Дзержинський» дозволив собі...

Опубліковано Михайло Волинець Пʼятниця, 21 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 21 серпня Олександр Лукашенко заявив, що шахтарів, які страйкують на підприємстві "Білоруськалій" у Світлогорську можна замінити на українських, тому що "їх море - безробітних". 

Наступна публікація