Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нік Вуйчич відвідав Львів, Житомир, Київ та Одесу за три дні

У Львові 28 жовтня день почався з прес-конференції разом з топовими ЗМІ України. Львів'ян цікавило, яка причина таких частих приїздів Ніка до України протягом останніх двох років.

"Я маленька людина з великим серцем, яка любить Україну. Подорожуючи світом, я бачу багато культурних відмінностей. Що об'єднує українців – вони вірять в Україну і хочуть передати бачення і мрію про нову країну. Саме зараз – час, коли ми повинні максимально вкладати цінності в наступне покоління. Кожен повинен поставити собі запитання: "Що я можу зробити, щоб Україна стала кращою? Щоб люди не хотіли їхати звідси ". Іноді наступному поколінню важко бачити хороше майбутнє, але нам потрібно закласти фундамент успішної України!" – відповів всесвітньо відомий спікер.

Далі у Ніка була зустріч з керівництвом міста в міській ратуші, де його тепло зустрів мер міста Андрій Садовий і міська влада.

Після цього Нік дав відвідав арт-марафон  #Моядитячамрія, що огранізував телеканал "1+1" в рамках проекту "Здійсни мрію", який допомагає дітям з важкими долями знайти можливості здійснення їхніх мрій. Знімання відбувалися на площі Ринок, куди побачити Ніка прийшло багато дітей та дорослих.

Насичений день завершився великим виступом Ніка Вуйчича на Арені Львів о 18:00. Почути слова натхнення і підбадьорення зібралося близько 20 000 людей з різних міст і областей України. Це була незабутня подія, де Нік ділився посланням, повним жаги до життя! Також під час свого виступу Нік зустрівся з дівчинкою Ксенією, учасницею проекту "Здійсни мрію", обійняв її та побажав їй ніколи не здаватися на шляху до мрії.

Вранці 29 жовтня Нік Вуйчич відвідав Житомирську виправну колонію №4: "Поки ти живий - є надія. Якщо ти дихаєш - значить, це ще не кінець "- такими словами Нік підбадьорив ув'язнених.

По обіді також дня Нік виступив в київському університеті "Україна", перед студентами з інвалідністю. Молоді люди були дуже натхнені такою зустріччю, адже для них Нік Вуйчич - великий приклад.

В Одесі 30 жовтня Нік Вуйчич зустрівся з 1200 студентами, вчителями та очільником Одещини в ДК "Політех", де говорив про булінг і про шляхи боротьби з цим явищем, надихав студентів мріяти масштабно.

"Ви ті, хто буде міняти цей світ. Можливо, серед вас тут сидять майбутні успішні підприємці, президенти і впливові особистості. Прошу вас, не принижувати мрію того, хто поруч. Чи не висміювати один одного, а даруєте більше любові!".

В кінці дня Нік Вуйчич виступив перед шістьма тисячами глядачів у Палаці Спорту. Він розповідав свою історію подолання депресії і відчаю, ділився своїми принципами щасливого життя і говорив про те, що дає йому цю безмежну любов, якою він зігріває мільйони людей.

"У всіх нас є підйоми і падіння ... Я не завжди в радісному настрої, бувають погані дні. Але що дає мені силу завжди рухатися вперед – це моя віра. Бог наповнює мене любов'ю, і тільки тоді я можу йти у світ і ділитися нею з людьми!"

Вуйчич також ділився своїми найближчими планами, обіцяв приїхати знову, а в 2019 році навіть привезти свою сім'ю до України.

"Мій син Кійоші, коли дізнався, що я їду в таку поїздку, сказав:" Ти не говорив, що їдеш до України! Я теж хочу!". Тому я дуже хочу привезти мою дружину Канае і чотирьох діток відвідати вашу прекрасну країну".

Вперше Нік Вуйчич відвідав Україну десять років тому, це його шостий приїзд сюди. Всього Нік зробив 2,5 тисячі перельотів, а це – 6,5 місяця в повітрі, подорожуючи для 3,5 тисячі виступів у 69 країнах на п'яти континентах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції