Ніколаєнка обрали головою херсонских соціалістів

Виключений раніше із лав СПУ політик готується модернізувати партію.

Станіслава Ніколаєнка, якого раніше виключали з СПУ, обрано головою Херсонського обласного комітету Соціалістичної партії України. Обрання відбулося сьогодні на пленумі Херсонського обласного комітету СПУ.
Про це повідомив сам Ніколаєнко.

"За мене проголосували 49 учасників пленуму з 51. Один був проти, і один утримався", - сказав Ніколаєнко.

За його словами попередній керівник Херсонського обкому СПУ, депутат Херсонської облради Микола Дмитрук добровільно склав повноваження.

Ніколаєнко також повідомив, що першочерговим своїм завданням на новій партійній посаді вважає підготовку до всеукраїнського з`їзду СПУ, який призначено на 4 квітня.
"Від обкому СПУ поїдуть 22 кандидати. Наша позиція така: ми запропонуємо 3 варіанти подальшої долі партії. Перший – залишити все як є і висунути Олександра Мороза кандидатом у Президенти. Тоді він набере максимум 1% голосів і СПУ може як партія забиратися з великої політики. Другий варіант – це вибачення лідерів за свою діяльність і оновлення партії. Потрібне також обрання лідерів партії максимум на 1 термін не більше ніж на 2 роки. Є й третій варіант, якщо Мороз нічого не зрозуміє. Тоді соціалістам із здоровим глуздом доведеться створювати іншу партію. Але також на принципах соціалістичної ідеології", - розповів Ніколаєнко.

Нагадаємо, 22 березня політрада СПУ позбавила Ніколаєнка членства в партії, проте через 2 дні політика було відновлено рішенням низки "первинних організацій" СПУ.

Читайте також:

Литвин запропонував Януковичу достроково переобрати президента й Раду

Мороз вимагає відставки Тимошенко

СПУ проведе антиурядову акцію у Львові

Всупереч Морозу екс-міністр освіти поновився в Соцпартії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: