Ніколаєнко: криза корисна для економіки

Міністр освіти і науки зазначає позитивний вплив на економіку політичної кризи в Україні.

Станіслав Ніколаєнко
УНІАН
На думку Станіслава Ніколаєнка, протистояння політичних сил корисне для соціальної сфери завдяки взаємному контролю політиків.
Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко зазначає позитивний вплив на економіку політичної кризи в Україні. Про це Ніколаєнко заявив на прес-конференції у Вінниці.

"Сьогоднішнє протистояння між двома великими угрупованнями політичних сил, на мій погляд, сприяє розвитку економіки", - сказав він. На думку Ніколаєнка, розвитку економіки сприяє неможливість сторін протистояння монопольно розпоряджатися бюджетними коштами.

"Одне угруповання контролює інше, не допускаю безконтрольний доступ кожної зі сторін до бюджетних коштів", - сказав він. Ніколаєнко додав, що така ситуація полегшує йому роботу з ухвалення й реалізації освітніх програм.

"Однак, у перший рік після виборів, незалежно яким буде уряд, виконання цих програм буде в жалюгідному стані. Поки це протистояння відбувається, і вчителі, і медики, й культура одержують державну підтримку й фінансування", - сказав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: