Ніколаєнко злякався пікету

Міністр освіти й науки Станіслав Ніколаєнко через “чорний вхід” заходив до Чернівецького університету на зустріч з ректором.

Станіслав Ніколаєнко
УНІАН
Студентам здається, що міністр освіти злякався їхнього пікету.
Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко, який сьогодні перебуває на Буковині, через “чорний вхід” заходив у Чернівецький національний університет на зустріч з ректором.

Як передає кореспондент УНІАН, активісти блоку "Наша Україна - Народна самооборона” припускають, що це від зробив для того, аби не зустрітися з пікетом “нашоукраїнців”, виставленим біля центральної брами.

Кілька десятків молодих активістів блоку годину стояли перед входом в університет з гаслами: "Зупиніть викладачів-шахраїв", "Припиніть "кумівство" у вузах" тощо.

Як повідомив УНІАН керівник обласної організації "Народної самооборони" Віталій Бруневич, "пікетувальники хотіли подарувати пану Ніколаєнку унітаз – для того місця, яким міністерство повернулося до студентства, однак міністр-соціаліст злякався студентів і пробирався на зустріч з ректором через чорний хід".

Пікетувальники мотивували свої дії тим, що за три роки міністр жодного разу не був в області, не цікавився проблемами освітян, аж доки не розпочалася виборча кампанія.

Окрім пікетувальників, годину міністра освіти і науки біля центрального входу в університет чекали ректор Степан Мельничук та перший заступник голови Чернівецької ОДА Віктор Павлюк.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: