"Ніколи не будемо економити на власній армії": Зеленський заявив, що фінансування ЗСУ не скоротиться

"Ніколи не будемо економити на власній армії": Зеленський заявив, що фінансування ЗСУ не скоротиться

Фото: Офіс президента України

Президент наголосив, що реформа оборони безпрецедентна та масштабна за амбіціями.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не економитиме на власній армії, тож фінансування у майбутньому не скоротиться ні на гривню, попри складні часи.

Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня Збройних сил України біля Маріїнського палацу.

"ЗСУ отримають новітню та модернізовану техніку, цей процес не тільки продовжиться, але й збільшиться. Незважаючи на важкі часи, фінансування не скоротиться ні на гривню. Ми ніколи не будемо економити на власній армії, а отже і на безпеці власної країни", - запевнив Зеленський.

Він також наголосив, що реформа оборони безпрецедентна та масштабна за амбіціями. "Цьогоріч Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями, і це красномовне свідчення наших досягнень, це доказ, що ми рухаємося правильним шляхом", - сказав він. 

За його словами, метою наразі є нарощування боєздатності військово-морського флоту та об'єктів військово-морської інфраструктури. Це місця постійної дислокації військово-морських частин, побудова нових баз та навчальних закладів.

Нагадаємо, у неділю, 6 грудня, в Україні святкують День Збройних сил. Це свято всіх українських військовослужбовців, які служили та продовжують служити в українській армії. Саме вони обороняють нашу країну, захищають її суверенітет і територіальну цілісність. 

Президент Володимир Зеленський привітав українських військових, подякував їм за те, що захищають державу і забезпечують свободу для українців. Окремо він також привітав військових кореспондентів і волонтерів, які стали невід'ємною частиною ЗСУ. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація